blank

Įspūdžių dovanos kompiuterinių žaidimų mėgėjams

Jūsų vaikas mėgsta kompiuterinius žaidimus? Nustebinkite jį kalėdine dovana! Po eglute padėkite virtualios realybės žaidimų įrangos nuomos kuponą. Aksesuarus turi paimti suaugęs asmuo, o vyresnis vaikas gali jais džiaugtis visą dieną. Tai bus nepamirštamos įdomių pramogų akimirkos.

Pakvieskite vaiką į vandens parką!

Bet kokio amžiaus vaikai mėgsta pramogas vandenyje. Nerūpestingų žaidimų metu jie gali atsipalaiduoti ir pailsėti, o tai teigiamai veikia nuotaiką. Puiki dovana bus kvietimas į vandens parką su nusileidimo kalneliais ir kitomis pramogomis. Viešnagė tokioje vietoje – nuostabi išvyka visai šeimai, todėl bilietai į baseiną – tai viena geriausių staigmenų, kurias galima rasti po eglute.

Kartingai vaikams ir suaugusiems

Dar vienas puikus sumanymas kalėdinių dovanų mažiesiems sąraše – šeimyninis pasivažinėjimas kartingais. Lenktynių trasos dabar yra daugelyje miestų, todėl labai tikėtina, kad rasite tokią vietą ir savo rajone. Kartingai – pasiūlymas ir vyresniems, ir mažesniems vaikams. Mažesni vaikai gali važinėti ant keleivio sėdynės. Pasivažinėjimai ir lenktynės sieja šeimą ir palieka puikius prisiminimus.

Saldžios dovanos

Vaikai dievina saldumynus! Per didelis cukraus kiekis gadina dantis ir kenkia sveikatai, tačiau švenčių proga galima mažuosius palepinti. Ypač jei suderinsite mėgavimąsi skanėstais ir mokymąsi. Pakvieskite vaikus į ledinukų arba kitų saldumynų gaminimo kursus. Vaikai pamatys, kaip atsiranda įvairūs saldūs skanėstai, profesionalui padedant, patys juos pagamins, o po to galės jų paragauti.

Pramogos batutų parke

Per Kalėdas reguliariai sportuoti gana sunku. Vis dėlto fizinis aktyvumas reiškia sveikatą, todėl po šventinių vaišių skatinkite vaikus aktyviai leisti laiką. Prie Kalėdų eglute padėkite jiems kuponą įėjimui į batutų parką. Vaikai galės saugiai išlieti energijos perteklių aktyvių žaidimų metu. Šokinėjimas ant batuto yra ne tik pramoga, bet ir raumenų treniruotė. Šėlkite kartu su mažiausiomis ir vyresnėmis atžalomis!

Sėkmingos kalėdinės dovanos mažiesiems receptas? Daug pramogų ir džiaugsmo! Tokios kalėdinės dovanos vaikams tikrai patiks. Išrinkite, kas labiausiai patinka Jūsų vaikui ir įsitikinkite, kad po eglute padėtas kuponas smagiam renginiui bus jam tikrai maloni staigmena!

Užs.  1297

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: