blank

Palapinė ir kitas miego inventorius

Savaime suprantama, kad pirmiausia reikėtų pasirūpinti būsimąja nakvynės vieta – šiam tikslui praktiškai visuomet pasitelkiamos palapinės. Renkantis jas, reikėtų atsižvelgti į iškylautojų skaičių ir oro sąlygas, su kuriomis teks susidurti – jei nelauksite karščiausių orų, reikėtų įsitikinti, kad palapinė nebus lengvai peršlampama.

Tuomet reikės pagalvoti, kaip nakvynės vietą būtų galima dar labiau patobulinti. Tikėtina, kad neišsiversite be miegmaišio, o jeigu norėsis miegoti minkščiau, verta pagalvoti ir apie čiužinį. Jei stovyklausite prie pat automobilio, galima rinktis pripučiamus jų modelius, tačiau jeigu ruošiatės ir pažygiuoti, labiau pravers kompaktiškesni turistiniai kilimėliai.

Apsaugos

Tikėtina, kad leisdami laiką gamtoje, erdve dalinsitės ir su kitais jos gyventojais, todėl svarbu pasirūpinti, kad jie pernelyg nedrumstų Jūsų ramybės. Tai padaryti padės įvairios priemonės nuo erkių ir uodų – jos užtikrins ramesnius vakarus ir leis namo sugrįžti be nerimą keliančių įkandimų. Nepamirškite pasirūpinti ir savo oda – šiuo atveju pravers SPF filtrą turintys kremai veidui ir kūnui. Dar geriau, jei atrasite vietos ir pirmosios pagalbos vaistinėlei, kurioje turėtų būti pleistrai, dezinfekcinis skystis ir dažniausiai naudojami vaistai nuo skausmo. Tuomet iš tiesų būsite pasiruošę visiems galimiems scenarijams.

Maistas ir gėrimai

Nors optimistams gali pasirodyti, kad maistu galima pasirūpinti ir būnant gamtoje, neįgudusiems stovyklautojams toks scenarijus gali būti sunkiai įgyvendinamas. Tam, kad smagių patirčių netrikdytų gurgiantis pilvas, svarbu iš anksto pagalvoti, ką valgysite išvykos metu ir kaip maistą gaminsitės. Galbūt jį ruošite ant laužo, o gal – kartu su savimi pasiimsite ir nedidelę dujinę viryklę. Taip pat reikėtų apsirūpinti vandens resursais: jį pritaikysite ne tik atsigėrimui, bet ir maisto gamybai ar asmeninei higienai. Produktų šviežumą ir žemą temperatūrą užtikrinti padės šaltkrepšiai – sau tinkamą variantą išsirinksite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Turistiniai baldai

Naktį nusprendus praleisti populiarioje poilsiavietėje, čia galima rasti ir suolų bei staliukų, tačiau yra šansas, kad visi iš jų bus užimti. Tokiais atvejais verčiau pasirūpinti savais baldais – tuomet būsite tikri, kad užkandžiaujant ar vakarus leidžiant prie laužo neteks sėdėti ant kietos žemės. Turistinės kėdės ir stalas pravers ir tais atvejais, kai nuspręsite rinktis nakvynės vietą be stovyklaviečių. Dažniausiai tokie baldai lengvai susilanksto, tad kartu su jais bagažinėje lengvai tilps ir kitas išvykai būtinas inventorius.

Patogi kuprinė

Apsirūpinus visais svarbiausiais daiktais, reikia pagalvoti, kur visus juos susidėti – tam puikiai tinka turistinės kuprinės. Jos ypač bus reikalingos tais atvejais, jeigu iki nakvynės vietos reikės šiek tiek paėjėti. Talpą turėtumėte rinktis pagal tai, kiek dienų ketinate praleisti gamtoje ir kiek papildomo inventoriaus ketinate pasiimti, tačiau reikėtų nepamiršti atsižvelgti ir į tai, kiek kilometrų ketinate nueiti. Gamintojai stengiasi tokius aksesuarus aprūpinti papildomais privalumais, kurie užtikrintų, kad našta ant nugaros sukeltų kuo mažiau nepatogumų – paskirkite laiko ir su jais susipažinkite.

Apsirūpinę visais šiais daiktais, būsite visapusiškai pasiruošę nakvynei gamtoje. Nors sunku nuspėti, su kokiais iššūkiais teks susidurti išvykos metu, šie daiktai užtikrins, kad su visais jais pavyks lengviau susidoroti.

Užs. 650

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: