blank

1. Tai svorio metimui skirta procedūra

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidingų nuomonių yra ta, kad ši procedūra skirta norintiems numesti daug svorio nuo pilvo. Tačiau iš tiesų geriausia ją atlikti tiems, kurie turi normalų arba tokiam artimą kūno svorį, laikosi aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo, tačiau juos vargina išsikišęs arba suglebęs pilvas.

Tai nereiškia, kad tokios plastinės operacijos metu negali būti pašalinami riebalai. Atliekant šią procedūrą paprastai nusiurbiamas tik nedidelis jų kiekis ir taip suformuojamas patrauklesnis kūno kontūras. Todėl nereikėtų tikėtis, kad po pilvo sienos plastikos neteksite daug svorio. Be to, bent 6 mėn. po operacijos reikėtų stengtis jį išlaikyti kuo stabilesnį, nes bet kokie svorio svyravimai gali turėti įtakos procedūros rezultatams.

2. Tą patį galima pasiekti laikantis dietos arba mankštinantis

Subalansuota dieta ir mankšta yra žinomi kaip vieni efektyviausių svorio metimo, raumenų stiprinimo ir bendros savijautos gerinimo būdų. Vis dėlto, nors tai ir turėtų būti kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalimi, tradiciniai svorio metimo metodai ne visada leidžia pasiekti norimų rezultatų. Nesvarbu, kiek laiko ar energijos skiriate, paprastai negalite kontroliuoti, nuo kurių kūno vietų numesite svorio, o nuo kurių ne.

Be to, yra tam tikrų estetinių problemų, kurių tinkamai maitinantis ir sportuojant tiesiog negalima išspręsti, pavyzdžiui, pašalinti odos pertekliaus, atsiradusio po nėštumo arba netekus daug svorio. Gimdymas ir dideli svorio svyravimai taip pat gali susilpninti pilvo raumenis ir ištempti jungiamojo audinio, vadinamo fascija, vidinę dalį, todėl jis atrodo dar labiau atsikišęs. Pilvo plastika yra bene efektyviausias tokios problemos sprendimo būdas. Ji leidžia pamiršti su tuo susijusį diskomfortą ir džiaugtis patrauklesne išvaizda. Daugiau informacijos apie pilvo sienos plastiką galite sužinoti čia: svplastic.com.

3. Ši procedūra skirta tik moterims

2018 m. tokia procedūra buvo ketvirta pagal populiarumą plastinė operacija tarp moterų, atlikta net 152 446 pacientėms. Ji dažnai įtraukiama į taip vadinamą „Mommy makeover“ operacijų kompleksą, skirtą moters kūno atkūrimui po gimdymo.

Nors pilvo plastikai dažniausiai pasiryžta moterys, ji tinka ir vyrams. Nors jiems nereikia jaudintis dėl kūno pokyčių po nėštumo, tačiau taip vadinami stipriosios lyties atstovai gali susidurti su kitomis problemomis, pavyzdžiui, nepageidaujamais riebalais arba odos pertekliumi pilvo srityje. Taigi, nesvarbu, esate vyras ar moteris, tokia plastinė operacija suteikia galimybę susikurti patrauklesnę išvaizdą.

4. Ji nėra tinkama vyresnio amžiaus žmonėms

Kalbant apie plastinę chirurgiją, amžius dažniausiai yra tik skaičius. Nors pilvo plastiką dažniausiai renkasi 35–50 metų žmonės, ją galima atlikti ir vyresniems pacientams bei pacientėms. Kur kas svarbiau šiuo atveju įvertinti ne amžių, o kitus veiksnius. Žmogus, kuriam atliekama pilvo plastinė operacija turi būti fiziškai sveikas, nerūkyti (bent jau kurį laiką), turėti sveiką ir stabilų kūno svorį, realius lūkesčius.

Nusprendus pasiryžti tokiai procedūrai svarbu pasirinkti geriausius šios srities specialistus, kurie profesionaliai įvertintų individualią būklę ir rekomenduotų geriausią problemos sprendimo būdą. Tuomet jūs galėsite džiaugtis nepriekaištingais rezultatais.

Užs. 407

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments