blank

Kaip didinti darbuotojų motyvaciją ir kokie veiksniai turi jai įtakos? – klausimas, kurį sau užduoda tikriausiai daugelio įmonių vadovai. Rasti atsakymą į jį dažniausiai nėra lengva. Norint motyvuoti darbuotojus, reikia ne tik pinigų. Žmonės nori jaustis vertinami, būti komandos dalimi ir prisidėti prie įmonės tobulėjimo. Taigi, kaip tai pasiekti?

1. Tobulinkite komandos kultūrą

Komandos kultūros įmonėje gerinimas būtinas, siekiant didinti darbuotojų motyvaciją. Kai darbuotojai jaučiasi komandos dalimi ir yra vertinami, jų produktyvumas pagerėja. Vadovaukitės filosofija, kurioje visi yra lygūs ir vertingi, o savo įgūdžiais prisideda prie įmonės tikslų įgyvendinimo. Skatinkite komandinį darbą, dalijimąsi žiniomis bei idėjomis.

2. Sukurkite modernią darbo aplinką

Moderni darbo aplinka yra vienas iš labiausiai darbuotojus motyvuojančių dalykų. Pagal naujausias tendencijas įrengtas biuras skatina dirbti. Pasistenkite sukurti tokią aplinką, kurioje būtų pakankamai natūralios šviesos, vyrautų tinkama temperatūra ir netrūktų jaukumo suteikiančių detalių. Jūsų komandos nariai tai tikrai įvertins. O jeigu manote, kad atėjo metas pertvarkyti biurą, paklauskite savo darbuotojų, ką jie labiausiai norėtų pakeisti. Tokiu būdu pasisemsite puikių idėjų.

3. Užtikrinkite skaidrumą ir aiškumą

Skaidrumas ir aiškumas veda prie teigiamų rezultatų. Kai darbuotojai gerai supranta savo vaidmenis, ką turi daryti ir kaip už tai bus atlyginta, jie jaučiasi motyvuoti. Vienas iš personalo valdymo sistemos privalumų, yra tas, kad ji leidžia tiksliai apskaičiuoti kiekvieno darbuotojo atlyginimą, tokiu būdu nepaliekant jokių neaiškumų. Darbo užmokesčio modulyje automatiškai skaičiuojami atlyginimai, įvairūs priskaitymai ir atskaitymai. Taigi išvengiama žmogiškųjų klaidų.

Tikimės, kad perskaitę šį straipsnį, pasisėmėte naudingų idėjų, kaip motyvuoti savo darbuotojus. O pasistengti šiuo atveju tikrai verta. Juk motyvuoti darbuotojai yra labai svarbūs kiekvienai įmonei. Turint juos, pasiekti verslo sėkmę kur kas lengviau.

Užs. 952

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: