blank

Kailiukas

Rankines su kailiu pristatė ne vienas dizaineris, ne vienoje kolekcijoje. Rodos, kad dirbtiniu arba natūraliu kailiu apsiūtos rankinės turėtų būti ateinančio rudens gatvės mados hitas. Įdomiausią dizainą tikriausiai pristatė Dior, tačiau gali būti, kad pamatysime ir kitų gamintojų idėjas.

Stambios grandinės imitacijos ir susegimai

Grandinės buvo madoje praėjusio dešimtmečio pabaigoje, prieš porą metų ir vėl grįžta šių metų rudeniui. Visai neseniai jas buvo galima rasti ant avalynės bei, be abejo, juvelyrinių gaminių. 2020 metų rudeniui aksesuarų ir mados kūrėjai pamatė, kad jas puikiai galima pritaikyti ir moteriškoms rankinėms. Pasiruoškite matyti tamsių ir šviesių spalvų tašes su grandines primenančiomis sagtimis, dirželiais ir kitais akcentais.

Krokodilo odos raštas

Panašiai, kaip ir kitos tendencijos, krokodilo raštas grįžta kas kelis sezonus. Tiesa, dažniausiai jis dominuoja rudenį, žiemą arba pavasarį, vasarą jį pamatyti yra sunkiau. Krokodilo rašto rankinukai bus raudoni, bordo, sidabrinės, gelsvai oranžiniai ir panašiai. Dažniausiai jie dera su ryškiomis spalvomis, tačiau nenustebkite pamačiusios ir juodą krokodilo rašto rankinę, mat jos visada išlieka klasika. Tokią rankinę rasti tikrai nesunku, todėl bus tikrai nesudėtinga atrodyti arba išlikti stilingai ir šių metų rudenį.

Smarkiai dekoruotos

Smarkiai padailintos, pagražintos ir išpuoštos rankinės (angliškai jos vadinamos embellished) gana netikėtai atsirado ant podiumų. Jeigu norite jaustis tikra dama ir labai sėkminga moteris, šie perlais, jų imitacijomis, karoliukais, ornamentais ir/arba juvelyrika aplipdyti aksesuarai negalės neleisti to pajusti. Dizainų čia galima rasti labai įvairių, todėl kiekviena moteris galės išreikšti save, papildyti turimą įvaizdį arba atskleisti tam tikrą savo asmenybės dalį. Tiktais derėtų nepamiršti, kad tokios rankinės labiau tiks progoms, ne kasdieniam apsipirkimui.

Rankinės su rankenomis

Įprastai dauguma rankinių turi dirželius, grandinėles, petnešėles ar kitus akcentus, kurių dėka galima jas užsimesti ant peties ar per petį. Tačiau su 2020 metų rudens kolekcija galima pastebėti tendenciją, kad tikrai daug rankinių bus su rankenomis, todėl jas teks nešioti kitaip, nei galbūt esate įpratusi. Grožiui ir estetikai tai netrukdys, nes gamintojai paruošė daugybę įdomių dizaino sprendimų!

Jeigu norite įsigyti stilingą aksesuarą, tai galite padaryti ir internetu. Pasižiūrėkite, kokios įvairios moteriškos rankinės varle.lt internetinėje parduotuvėje. Čia galėsite už protingą kainą įsigyti grąžų aksesuarą – moterišką rankinę, su kuria puikiai atrodysite kasdien arba progomis!

Užs. 925

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
aldona
aldona
2020 29 rugsėjo 19:09

Mada..skatinti vartojimą ir tiek KUR pagarba aplinkai.ir taip .kalnai skudurų prie konteinerių.. o gal su “stilingu ridikuliu “ponia bus protingesnė ?