Trys plius trys?

Trys pretendentai į Sėlos rytinės rinkimų apygardos (jungiančios Rokiškio rajono bei po vieną Kupiškio ir Zarasų apylinkes) vienmandatę patvirtinti prieš kelis mėnesius. Šiuo metu linksniuojamos dar dviejų galimų kandidatų pavardės, o dar viena turėtų paaiškėti birželio pradžioje.

Apie savo kandidatus į Seimą pirmieji paskelbė socialdemokratai, deleguojantys Vidmantą Kanopą. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) patvirtino kandidatu dabartinį Seimo narį nepartinį Raimundą Martinėlį, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – Seimo narį kupiškėną Joną Jarutį.

Nei pakartas, nei paleistas

Dėl R. Martinėlio kandidatūros protestavo Rokiškio konservatoriai, nes skyrius vienbalsiai buvo patvirtinęs savo skyriaus kandidatę, rajono tarybos narę Dijaną Meškauskienę. R. Martinėlį iškėlė ir patvirtino Kupiškio skyrius. TS-LKD vadovybės pozicija deleguoti į vienmandatę Seimo narį, dirbantį Seimo konservatorių frakcijoje, Rokiškio konservatoriams buvo nepriimtina, skyriaus vadovybė viešai pasisakė, kad primestinio kandidato nerems. R. Martinėlis į Seimą išrinktas vienmandatėje kaip savarankiškai išsikėlęs, prieš antrąjį rinkimų turą palikęs savo partiją „Tvarka ir teisingumas“.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

31
Rašyti komentarą

avatar
14 Comment threads
17 Thread replies
24 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
VaidaAntanasulpaPilietisZinau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vaida
Vaida

Apie nuveiktus Martinėlio ir Kanopos darbus mažai girdėjau..kad reklamuojasi -taip,bet kad ką konkrečiai pasiūlė ir padarė -ne.Gal man priminkite?!

Kaimynas
Kaimynas

Nėra didesnio marginalo nei dešrinis… Pažiūrėkit partijų kolekciją: komjaunuolis ir net rajono sekretorius, komunistų partija, centro sąjunga, valstiečių partija, liaudininkai, socialdemokratų partija. Ar galima daugiau?
O pareigos- tikro perėjūno: Rokiškio komjaunimo komiteto sekretorius, Moškėnų tarybinis ūkis, Obelių t.ū, direktorius , Tikrasis kelias -kolūkio pirmininkas, Anykščių vynas-direktorius, žemės ūkio ministerija-sekretorius ir t.t. O kur dar tarpinės stotelės ir vis direktorėlis .Pavyzdžiui – net bankininkas! Kanopa-bankininkas. Saugokimės tokių „vaduotojų ir aitvarų“.

Henka
Henka

Zmogus labai sekmingai dare karjera, vadinasi galva turejo. O kuo kiti gali pasigirti??? O izeidineti aisku lengviausia pasislepus uz interneto laido, negrazu

Zinau
Zinau

Kas per zmoniu kultura, zema

Pilietis
Pilietis

p. Kaimyne, manau, kad esate labai susipainiojęs galvoje. p. Kanopos nueitas kelias kaip tik yra visapusiškos patirties bei kompetencijos įrodymas. Vadovaujantis Jūsų logika asmuo, visą gyvenimą dirbantis vienoje įstaigoje ir nematęs kitų organizacijų, yra idealus kandidatas į seimą? Labai abejoju. Jūsų įrašas ir retorika siekia tik primityviai apjuodinti kandidatą be jokios argumentacijos pagrindo. Žemas lygis.

Birutė
Birutė

„TIkruoju keliu“ kolūkio pirmininku nebuvo, buvo „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirmininku, Aukštakalnių kaime. „Tikruoju keliu“ vadovavo Jonas Nemickas, buvęs darbo biržos direktoirus.

Ivertis
Ivertis

Uz ka norit tik nebereikia Martinelio. Dar tokio prasto seimo nario Rokiskis neturejo.

Birutė
Birutė

Turėjo. Dar buvo Petras Antanas Šalčius, 1996-2000 m.kadencijoje.

Rokiskiete
Rokiskiete

Tik nereikia svetimu, nieko gero jie pas save nenuveike, tai dar cia atsivelka.

Remis
Remis

iš šono atrodo, kad Kanopa ne į seimą nori, o laimėt kelialapį į vilnių, kad turėtų darbą ten kur gyvena ir kur žmona dirba. Ir kanopai ir jaručiui Rokiškis vienodai šviečia

Rokis
Rokis

Zinok pasakysiu paslapti Remi. Seimas yra Vilniuje ir kas taps seimo nariu privales dirbti Vilniuje. Kanopa padejo ir musu rajono ukininkams ir verslui ir prie jo judejo Rokiskis, o prie Martinelio kas buvo padaryta?

RUPŪŽĖ
RUPŪŽĖ

Nepaisyki tokių remių. Jų visur buvo ir bus: nekenčia Kanopos, nes jis vietinis ir … daug pasiekęs. O tai bambą griaužia pavydas ir gimdo neapykantą be pagrindo. Nu kokie pezalai- nori į Vilnių pas žmoną. Nu baik, jis pas žmoną gali ir nebūdamas seimo nariu.Jei Rokiškis šviestų vienodai, tai čia ir nebūtų.

Nestukas
Nestukas

Tai nesupratau ar Meliunas eina ar ne. Ar kaip visada vaidina pusiau nescia?

Zygis
Zygis

Niekas jo nesupranta ir nesuprato.

Statistika
Statistika

Ivertinimas pagal tinakamuma ir darba Rokiskiui: Kanopa 7, Jarutis 5. Januliene 5, Martinelis 4, Meliunas 3.

ulpa
ulpa

Apklausos surikiavo taip: 1.Kanopa.2.Meliūnas.3.Martinėlis.4.Janulienė.5.Jarutis,savo statistiką pasidėk į stalčių….Jei Meliūnas nebeina,tada persirikiuos manau šiek tiek.Priklausis kai dar keli pasirodys,kai susirikiuos visi kokie 8-9 kaip visada.

Kpiskenas
Kpiskenas

As uz Kanopa. Ko gero geriausias pasirinkimas is esamu.

Gena
Gena

Kaip ir gudriau butu Kanopa.

Kaziukas
Kaziukas

Renkuosi atmetimo budu: Martinelis net nebesuskaiciuoju kiek jis ten partiju pakeite ir 4 metus nieko gero. Uz Jaruti nebalsuoja net Kupiskenai tai kam mums jo reikia, Januliene irgi is vienos partijos i kita ne. Meliuno prisiziuriu rajono taryboje baisu. Lieka kiek geresnis Kanopa, siek tiek nuveike ir zmogiskas.

Remis
Remis

Kad kanopa irgi ne nekalta mergelė, vikipedijoj pažiūrėkit partijų kolekciją: centro sąjunga, valstiečiai, liaudininkai, socdemai.

Šernas
Šernas

Nu užknisai. Geriau parašyk paslaptį ant kurio tavo mazuolio jis užmynė

Pastebėjimas
Pastebėjimas

Kolkas iš rokiškėnų nematau už ką balsuoti. Tie patys žinomi ir daugiau nieko veidai, liūdna.Teks už Jarutį.

Znaika
Znaika

Teko kalbeti su Kupiskenais, buvo Jarutis ten meru, tai arogancija tokia kad prieti pasisveikinti baisu. Ir sake prasedo graziai pasedejo dvi kadencijas ir nieko gero.

Lopata
Lopata

Ko jau ko o svetimo tai nerinkit, nes jam tas Rokiskis bus kaip suniui 5 koja.

Rokiskis - Kupiskis
Rokiskis - Kupiskis

Ir ka jis per 4 metus gero Rokiskiui padare? Nieko. Nors ir paciam Rokiski neteko matyti. Gal geriau savas. Ir atsiliepimai is Kupiskio gyventoju ne kokie.

JXEGZINA
JXEGZINA

Kiek zinau, dar bus viena kandidatura – Danielius Kuprys, kupiskenas, jaunas ukininkas, apsiskaites zmogutis, galvotas, geras ukininkas, ji palaiko jaunimas – o tokiu mums ir reikia, balsuokim uz jaunima !

VORAS
VORAS

BALSUOSIM UŽ SOCDEMĄ nes konservatoriai neturi konservatoriaus. Lai Kupiškis ir pasiima tą TTTTTT.

Smalsutis

Jei esi rizikos grupėje, tai į Seimą nereikia lįsti.

Smalsutis

Mano nuomone laimės šauni moteris.

Vladukas
Vladukas

Nelames, nes nera tinkamos moters rinkimuose

Antanas
Antanas

TAI JAU TIKRAI BUTŲ-PASAULIO PABAIGA.