blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Daugiausia tarybos narių kritikos sulaukė Rokiškio psichikos sveikatos centras ir vadovas Saulius Jasiulevičius dėl vadybos, bendrovės „Rokiškio komunalininkas“ ne taip sparčiai, kaip tikėtasi, gerėjanti padėtis bei direktoriaus Vidmanto Maželio vadovavimo metodai. Liūdniausia padėtis, tarybos narių vertinimu, vis dar lieka Rokiškio autobusų parke. Nors kritikos būta daug, stebuklingo recepto, kaip rajonų autobusų parkus paversti bent jau ne nuostolingais, neranda visa Lietuva. Ir, pasak rajono mero Ramūno Godeliausko, iš kritikuojančiųjų to jis pirmiausia ir lauktų. „Galėtume tuo stebuklingu receptu pasidalinti ir su kitais rajonais, deja, tokio nėra“, – sakė meras.

COVID nulemtą situaciją rajono medicinos įstaigos suvaldė sėkmingai

Nors rajono ligoninė 2020 m. užbaigė neigiamu balansu, toks rezultatas nenustebino ir vargu, ar jis galėjo būti kitoks. Pasak įstaigos vadovės Ramunės Markevičienės, ligoninė dėl COVID pandemijos buvo priversta stabdyti dalį paslaugų, tyrimų, todėl negauta ir suplanuotų pinigų. Antra vertus, dėl COVID darbuotojams teko imti nedarbingumo pažymėjimus – buvo metas, kai, pasak R. Markevičienės, iš darbo „iškrito“ net 30 proc. darbuotojų. Teko juos keisti kitais – visa tai išaugino darbo užmokesčio biudžetą.

Išsamiau skaitykite antradienio „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Aldona
Aldona
2021 4 gegužės 18:32

Jau per televiziją juokėsi kad poliklinikoj daktarus mokys šokti gera laida per tv init

Pataikavimas
Pataikavimas
2021 3 gegužės 15:11

Akivaizdus ir nemalonus tarybos narių pataikavimas rajono medicinos įstaigos vadovėms. Nustebino net rajono Antikorupcijos komisijos vadovo pasisakymas….

Tata
Tata
2021 3 gegužės 17:58
Reply to  Pataikavimas

Jis ,matyt, turi problemų su sveikata.

Rokiškietis
Rokiškietis
2021 3 gegužės 14:29

Nesusitvarko Godeliauskas su tiesiogiai jam pavaldžiais sveikatos priežiūros įstaigomis ir jų vadovais. Praėję metai buvo nuostolingi visomis prasmėmis, kadrų problema tragiška, žmonių pasitikėjimo nebeturi.

Rita
Rita
2021 3 gegužės 12:53

Bet merui labai tinka Maželio vadovavimo stilius. Kada ateeis laikas, kai žmonės nebijos eiti į darbą???