blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Iš 17 darbotvarkėje numatytų klausimų, du buvo atidėti iki rugsėjo mėnesio tarybos posėdžio. Tarybos narių nuomone, detaliau reikėtų išdiskutuoti klausimą dėl Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų pareigybių normatyvų nustatymo bei klausimą dėl Rokiškio kultūros centro teikiamų mokamų paslaugų ir įkainių patvirtinimo. Taigi šie klausimai iš darbotvarkės buvo išbraukti ir kol kas nesvarstyti.

Abejonės dėl turto vertinimo skaidrumo

Iš likusiųjų didžiausio opozicijos nepritarimo sulaukė klausimas dėl bendrovės „Rokiškio komunalininkas“ įstatinio kapitalo didinimo 760 tūkst. eurų. Tai trijų nekilnojamojo turto objektų, kurie būtų perduoti įmonei, vertė. Opozicijai kilo abejonių dėl šių turto objektų įvertinimo kompetetingumo ir skaidrumo. Irmantas Tarvydis atkreipė dėmesį, kad, tarkim, 12 metų senumo skysto turto talpyklos įvertintos tris kartus didesne kaina, nei kainuoja tokios naujos cisternos, kurių kainomis jis specialiai pasidomėjęs. Savivaldybės turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėja Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė teigė, kad turtą vertino viešąjį konkursą laimėjusi licencijuota turto vertinimo įmonė, todėl ji neturinti pagrindo abejoti jų kompetencija. Tačiau opozicijos narių tokie argumentai neįtikino. Algio Čepulio nuomone, vargu, ar atsitiktinai perduodamo bendrovei „Rokiškio komunalininkas“ turto vertė išauginta. Jo manymu, taip pasielgta sąmoningai, kad tokiu būdu padidinus bendrovės įstatinį kapitalą, sumenktų smulkiųjų akcininkų turto dalies vertė, o išaugtų savivaldybės valdoma turto dalis. Iš tiesų savivaldybės dalis padidėtų iki 92,66 proc.

Po šių abejonių sekė ir opozicijos klausimai dėl bendrovės „Rokiškio komunalininkas“ ateities bei gandų apie įmonės privatizavimą. Meras Ramūnas Godeliauskas trumpai paaiškino, jog tokių bei panašių planų nėra.

Ir nors opozicija balsavo „prieš“, vis dėlto balsų dauguma sprendimas didinti AB „Rokiškio komunalininkas“ įstatinį kapitalą buvo priimtas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Valius
Valius
2021 30 liepos 20:22

Ar visi matė chamą posėdyje?Pasiklausykite ir pamatysite.

Jurga
Jurga
2021 30 liepos 15:30

O gandai apie privatizavimą galimai ir teisingi