T. Barauskas ir L. Magyla. Redakcijos archyvo nuotr.

Priminsime, kad Etikos komisijos pirmininkė yra Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė, nariai: Virgilijus Dambrauskas, Lina Meilutė-Datkūnienė, Vytautas Saulis. Į komisiją taip pat įtraukti 6 bendruomenių atstovai – seniūnaičiai: Vismantė Griškevičienė, Jolita Ivanauskienė, Rima Juozapavičienė, Arvydas Kazlauskas, Ala Sketerienė, Danutė Vaičiulienė.

Taryba taip pat patvirtino Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotoją. Šias pareigas eis Laimis Magyla. Antikorupcijos komisijos pirmininkas yra Gintaras Girštautas, nariai: Stasys Mekšėnas, Zenonas Viduolis, Egidijus Vilimas. Į komisiją įtraukti ir 6 bendruomenės atstovai – seniūnaičiai: Nijolė Čepukienė, Vidas Joneliūkštis, Artūras Kulikauskas, Valdas Nauburaitis, Jonas Rubikis, Zita Skvarnavičienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
2023 1 liepos 16:23

As tai siulyciau Girštautas ir Tarvydziui trauktis is korupcijos ir kontroles komitetų pirmininku pareigu. Nes komisijas sudaro apsoliuti dauguma valdančiųjų atstovu. Todel visi pirmininku siulymai tirti korupcijos, ar finansinius reikalus komitetuose daugumos nariu atmetami. Nejaugi ruosetes kaip iskastruoti sedeti 4 metus?.O iskilus,isaiskejus korupciniams ,ar nusikalstantiems atvejams busite apkaltinti, kaip pirmininkai, kurie sedejo ir nieko nedare.Tegu kas turi daugumas, tas ir nesa atsakomybe.

Paskutinį kartą redagavo 11 Mėnesiai Prieš Vytautas
ditė
ditė
2023 1 liepos 9:29

įdomu..ar gyventojai net žino..kas yra jų seniūnaitis. ir.kas . juos išrinko ?

sovietizmas
sovietizmas
2023 2 liepos 13:01
Atsakinėti į  ditė

Seniūnaičius ,,paskiria” patys seniūnai jiems lojalius asmenis.

Rekomenduojami video: