„Kupiškėnų minčių“ archyvo nuotr.

50 ir 50…

50-uoju numeriu pažymėtos Sėlos rytinės apygardos, apimančios mūsų rajoną, kelias Kupiškio ir vieną Zarasų rajono rinkimų apylinkę sudėtyje – 50 rinkimų apylinkių. Apygardos komisijos pirmininku patvirtintas kupiškėnas Rolandas Aukštikalnis (nuo Liberalų sąjūdžio), komisijos pavaduotoja – rokiškietė Aldona Burdinavičiūtė (savivaldybės administracijos direktoriaus teikimu). Komisiją sudaro 11 narių.

Ne „žalias“

AB „Panevėžio energija“ elektriku inžinieriumi dirbantis R. Aukštikalnis – rinkimų darbe ne naujokas. Politikas sakė turintis didelės rinkimų komisijos vadovavimo patirties, tad tikisi, kad sėkmingai pavyks susidoroti su Sėlos rytinės rinkimų apygardos pirmininko darbu. Kadangi apygardos rinkimų būstinė yra Rokiškyje, pirmininkui jau dabar privalu „turistauti“. Artėjant rinkimams jo vizitai į Rokiškį bus dar intensyvesni, o prasidėjus išankstiniam balsavimui, kuris, kaip dabar skelbiama, turėtų vykti penkias dienas, kaip pats šmaikštavo, beveik apsigyvens Rokiškyje.

Apie pokyčius dėl viruso

Apie šių rinkimų darbo naujoves R. Aukštikalnis kol kas kalba atsargiai. Pasak jo, rinkimų apylinkių komisijos kol kas nesudarytos, partijos siūlo savo atstovus ir, kaip pirmininkas tikisi, didesnių trikdžių išvengti pavyks. Jo nuomone, problemų kiltų, jeigu dėl koronaviruso grėsmės apylinkių komisijose būtų neleidžiama dirbti rizikos grupės asmenims. Mat vyresnio amžiaus žmonės sudaro nemažą dalį apylinkių komisijų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokiškio miesto 521 gimtadienis 2

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie