Redakcijos archyvo nuotr.

Pagrindinės durys – po užraktu

Vadinamojo savivaldybės „bildingo“ pagrindinės durys dieną būna užrakintos. Direktorius sakė, jog jos atrakinamos ryte ir baigiantis darbui, kai ateina ir išeina didelis srautas administracijos darbuotojų. Tačiau ši situacija greitai pasikeis. Darbuotojams jau pagamintos elektroninės kortelės, kurios jų turėtojams atvers pagrindines pastato duris.

„Gimtasis….“ birželio mėn. rašė, jog interesantams priimti administracijos pastato pirmajame aukšte skirti du kabinetai: viename priimami klientai socialinės srities klausimais, kitame – bendraisiais. Pasak A. Burnicko, rudenį vieno langelio specialistų darbą gali tekti kiek pakoreguoti, nes artėjant šildymo sezonui bus didelis krūvis dėl šildymo kompensacijų besikreipiančių gyventojų gausos.

Nusiskundimų nesulaukė

Su naujove susidūrę gyventojai pradžioje nerimavo, ar per tarpininką specialistų pagalbos pageidaujantieji laiku sulauks atsakymų. Buvo abejojančių, kaip reikės konkrečiu klausimu konsultuotis su žemėtvarkos specialistais, pasiekti pastato aštuntajame aukšte įkurdintą Seimo narį? Tačiau vėliau pripažino, jog į pageidaujamų specialistų ar politikų kabinetus patekti norinčiųjų „niekas už skverno“ nestabdė – priimamajame dirbantys specialistai paaiškino, į kurį kabinetą kreiptis ir ar tuo metu pageidaujamas specialistas dirba.

„Ne, iki manęs nusiskundimų dėl naujos priėmimo tvarkos neatėjo“, – patikino A.Burnickas.

Nuo pirmadienio dviejų savaičių atostogų išėjęs direktorius žada, kad netrukus pas pageidaujamus specialistus bus galima registruotis telefonu ir suderinti susitikimo laiką. Taip bus taupomas gyventojų ir specialistų darbo laikas.

Įvesti savivaldybėje vieno langelio principą idėja kilo prieš 15 metų, bet daug metų pokyčių nesiimta dėl pačių įvairiausių priežasčių.

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Laurynas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Laurynas
Laurynas

Ši „naujovė“ prieš 25 metus veikė ilgokai,kol kažkuri valdžia panaikino.“opet dvacat piat“.