blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Tarp narių – šeši Rokiškio jaunimo nevyriausybinių organizacijų sąjungos „Apvalus stalas“ atstovai: sąjungos prezidentė Birutė Bagdonienė, Rugilė Balčiūnaitė, Mija Jurkštaitė, Violeta Kazlauskienė, Vaida Trumpickaitė, Lukas Vaitaitis. Į savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėtį taip pat įtraukta savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė Evelina Kazlauskaitė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Reda Ruželienė bei trys tarybos nariai.

Komitetų posėdžiuose buvo iškeltos penkios kandidatūros: Greta Žilėnienė, Zenonas Viduolis, Paulius Varnas, Antanas Vagonis ir Gintaras Girštautas. Balsuojant eilės tvarka, į jaunimo reikalų tarybą buvo patvirtintos pirmosios trys kandidatūros.

Ketverių metų kadencijai išrinkta savivaldybės jaunimo reikalų taryba nagrinės su jaunimo politika savivaldybėje susijusius klausimus, teiks pasiūlymus, sieks glaudesnio bendradarbiavimo tarp jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų ir savivaldybės institucijų bei įstaigų.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: