blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Dalis darbotvarkės klausimų buvo skirta ankstesnių rajono tarybų sprendimų daliniams pakeitimams, nes įstaigose įvyko struktūrinių pokyčių ar atsirado naujų aplinkybių. Prie šių klausimų politikai neužtruko.

Naujai steigiamai asociacijai „Mūsų Jūžintai“ leista įregistruoti buveinę Jūžintuose, Beržų g. 3 (mokyklos pastate). Taip pat leista Rokiškio tautodailininkų asociacijai be konkurso dešimčiai metų išsinuomoti 1134 kv. m patalpų  Salų dvaro sodybos rūmuose. Kartu išnuomojamas ir trumpalaikis turtas pagal sąrašą bei nustatoma, kad jis būtų naudojamas etnokultūros, meno kūrėjų, kultūros darbuotojų poreikiams, edukacijai ir pan. Nustatyta nekilnojamojo turto kaina per mėnesį – 0,6 Eur už kvadratinį metrą. Trumpalaikio turto kaina per mėnesį – 84,24 Eur.

Klausimų bei platesnių diskusijų sulaukė VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro 2021–2025 metų strateginį veiklos planą pristačiusi šios įstaigos direktorė Danguolė Kondratenkienė, taip pat rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjo pavaduotoja Zita Čaplikienė, kuri pristatė Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašą.

Prieš priimant sprendimus dėl Obelių socialinių paslaugų namų nuostatų ir kultūros padalinio teikiamų mokamų paslaugų sąrašo ir kainų patvirtinimo, dėl Rokiškio kultūros centro nuostatų  dalinio pakeitimo, išsirutuliojo ilga, kone istorinė, bet konstruktyvi diskusija apie šią savaitę Obeliuose ir Juodupėje vykusius renginius, žiūrovų skaičių, kultūros darbuotojų pavaldumą ir pan. Čia politikai sutarė – Rokiškio rajonas išskirtinis, nes turi unikalių Lietuvoje paminklų sukilėliams, kankiniams, turi tradicijų, tik reikia jas labiau išreklamuoti. Posėdyje priimta iš anksto paruošta rezoliucija dėl 1941 m. Birželio 23-iosios sukilimo istorinės atminties įtvirtinimo Rokiškio rajone. Ją planuojama išsiųsti šalies dienraščiams, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui.

Išsamiau apie posėdį – antradienio numeryje

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments