blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Dar prieš posėdį kalbintas rajono meras Ramūnas Godeliauskas sakė, kad pernai savivaldybė pripažino bendrovės skolą už viešąsias keleivinio transporto paslaugas ir sudarė jos mokėjimo grafiką. Kartu įtraukta sąlyga, kad už grąžinamą skolą bus perkamas ilgalaikis turtas, t. y. autobusai. Vienas autobusas pernai ir buvo įsigytas. Tačiau COVID-19 pandemija situaciją pakeitė į blogąją pusę ir bendrovė atsidūrė nepavydėtinoje finansinėje padėtyje. Pernai Rokiškio autobusų parko pajamos dėl pandemijos ribojimų sumažėjo 52 proc.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nuomonė
Nuomonė
2021 30 sausio 0:52

Ar nevertėtų autobusų parkui vietoj senų didelių autobusų naudoti pavežėjų paslaugas lengvaisiais automobiliais, juk vistiek juose važiuoja tik du ar trys keleiviai.

Ixas
Ixas
2021 29 sausio 16:21

Nesuprantu kam tokiu dideliu autobusu senų reikia jei po 2 žmones vežioja tokie autobusai tikrai nemazai sudegina pinigų tokie autobusai tik į metalo lauza

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 29 sausio 17:12
Reply to  Ixas

Prasau paaukoti pinigu naujiems elektroautobusams, aciu IXAS.

Keleivis
Keleivis
2021 29 sausio 19:46
Reply to  Ixas

O iš ko naujus nusipirkti ?Rajoninės keleivių pervežimo įmonės jau pasmerktos mirtį, ypač po numatomos tarpmiestinių reisų reorganizacijos,kuriuose šeimininkaus didmiesčių stambiosios įmonės.Priemiestiniai maršrutai baigia išnykti dėl nuosavo transporto.