blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Vandens kaina rajono gyventojams ir įmonėms padidės daugiau kaip 33 proc. Daugiabučių gyventojams, dabar už vandens kubinį metrą mokantiems 2,31 Eur be PVM (su PVM – 2,80 Eur), teks mokėti 3,08 Eur/m3 be PVM (su PVM – 3,73 Eur). Individualių namų gyventojams kaina šiek tiek mažesnė – 3,04 Eur/m3 be PVM, įmonėms – 3,12 Eur/m3 be PVM.

Tokios kainos suderintos ir patvirtintos Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos, atsižvelgus į UAB „Rokiškio vandenys“ patiriamas sąnaudas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nesvarbu
Nesvarbu
2022 30 spalio 8:16

Jų valymas vandens brangus, dažniausiai per sventes ar per mėnesio kažkuri savaitgalį paleidžia visą bruda į laukupes upelį, būna žymus vandens pakilimas už kelių kilometrų net ir drumstas vanduo.

Zosė
Zosė
2022 28 spalio 13:41

Vanduo – planetos resursas yra nemokamas visiems žmonėms, „Rokiškio vandenys” jo negamina, kaip beje ir gamtinių ir dujų. Bet vandens tiekimas, valymas ir t.t. yra paslauga, už kurią reikia mokėti. Kaina turėtų būti adekvati.

Tadas
Tadas
2022 3 lapkričio 10:57
Atsakinėti į  Zosė

Ponia Zose,kaip jus nesuprantate?Juk valymuose,imoneje susodinti valdzios savi zmones.Ir jiems suteikimas daugiau jusu pinigu ,valdziai suteikia lengvesni gyvenima.Kaip jus to nesuprantate?Juk arteja rinkimai,plakatams is kuriu stebesite savo numyletinius ,pasigiriantiems straipsniams ir visa kita,juk reikalingi nemazi pinigai.

Rekomenduojami video: