Gimtasis Rokiškis Aktualijos Kriaunų seniūno konkurso finale – du kandidatai

Kriaunų seniūno konkurso finale – du kandidatai

5184
16

Kriaunų seniūnijos gyventojai greitai turės naują seniūną arba seniūnę. Rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas sakė, kad konkurse iš penkių dalyvavusių kandidatų atrinkti du: moteris ir vyras. „Kol kas su jais nesu susipažinęs, vos tik gausiu raštą iš Valstybės tarnybos departamento, kviesiu abu pokalbio ir išrinksime tinkamiausią. Tikiuosi tai padaryti per artimiausias dvi savaites“, – sakė A. Burnickas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
16 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zosyte
Zosyte
2021 29 sausio 15:08

Ka reiks tą ir paskirs, vistiek bus iš raudoną.

skaidrumo
skaidrumo
2021 25 sausio 23:04

Seniūnas yra tarnautojas,kuriam turi būti svarbūs visi žmonės,nebūtinai Mero ar administratoriaus direktoriaus partijų atstovai,vienodai su visais turi bendrauti ir rūpintis.Kadangi seniūnas į valstybės tarnybą yra skiriamas konkurso būdu,politinio atspalvio neturėtų būti .Manau taip ir įvyks Kriaunų seniūnįjoje,ne taip kaip vyko kaimyninėje…

Kaimynams
Kaimynams
2021 26 sausio 14:29
Atsakinėti į  skaidrumo

Žinot sutinku. Devykit dieva į medį kaimynai. Niekur taip nėra kaip Kriaunuose. Nei pas vieną kaimyną seniūnuose rinkimuose nebuvo trukšmo, rinkimai tyliai ramiai. Niekur kunigo nebuvo komisijoje. O Čia būtinai turėjo būti. Matyt kiti kaimynai šventesni negu kriaunos. Juokinga juokinga juokinga.

per daug
per daug
2021 24 sausio 14:40

Kam tiek seniūnų galėtų ir vieno pakakti dviem seniūnijom.

Kaimynėlis
Kaimynėlis
2021 29 sausio 15:05
Atsakinėti į  per daug

Užtektų vieno Jūžintų, gi Kriaunų vaikas, tai tiks abiem.O jei ką galim atiduot kaimyniškai, tuoj tvarkų padarys ir visus ant blakstienų pastatis, nebereiks rietis visiems ir skustis kad blogas, nes kokį užauginot, tokį ir turėkit.

Lumpuk
Lumpuk
2021 29 sausio 22:50
Atsakinėti į  Kaimynėlis

Blogai, kolūkių palikuonym, kurie dar tais laikais gyvena ,tie laikai jau nebegryš 🙂 Laiko klausimas su Jumis jaunimas kaime manyčiau neužsibus, nes bendruomeniškumas jūsų tik sau… tik Blakstienos po blakstienų turėsit grožį ir vėl bus blogai tokie jau esat ….

patarimas
patarimas
2021 24 sausio 14:38

Tik kad būtų žmogus tiesiogine žodžio prasme, kad paskui nereiktų visiems kentėti, kaip dabar kenčia kaimynai. Ne visada jaunas yra geras pasirinkimas. Jie per daug sau leidžia, neturi darbo patirties, o naglumo kalnai,stačiokiškumas, riksmai, nesiskaitymas su žmogumi, kasdienis mobingas darbe, nepagrįsti kaltinimai, arogantiškumas, pasipūtimas ir t.t. telpa viskas ir dar daugiau viename asmenyje. Skundai savivaldybėje lieka neišgirsti, bet lieka tik viešinimas. Bijokite, kad jums taip nenutiktų.

Šviesa
Šviesa
2021 25 sausio 10:12
Atsakinėti į  patarimas

Kai bendruomenėm norisi valdyti diktuoti ir daryti ka nori nebeišeina – pagal tai turi šokti net ir kiemo sargis, nieks ir netinka nei jaunas , nei senas. O bendruomenių atstovai savo narius gali įžeidinėti ,šalinti ,ir kurti sau palankius rinkimus savo bendrijoje .Tik kuo daugiau jaunimo .

To kur yr patarims
To kur yr patarims
2021 25 sausio 16:26
Atsakinėti į  Šviesa

Oi girdėjau, vieną buvusi bendruomenės pirminkė tiek dirba prisidirba. Bendruomenės nariai vienbalsiai subalsavo išmesti pirmininke iš bendruomenes. O toji pirmininkė lygtai apsivogė arba kazkų netų padalina. Va če tai pirmininke, maz kam reik? Patropinsim isigyt.

sovietmetis
sovietmetis
2021 26 sausio 8:14
Atsakinėti į  Šviesa

Seniūnas turi tarnauti bendruomenėms.Jei seniūnas mano,kad atėjęs gali įtakoti bendruomenėms,gali jas valdyti,manau tada jis per vėlai gimė.Jis ne seniūnas,o vykdomojo komiteto pirmininkas.

To kur yr sovietinis
To kur yr sovietinis
2021 26 sausio 14:17
Atsakinėti į  sovietmetis

Bendruomej 85,žmon. Ir jie nori valdyt visų kaimų, bendruomen pirminks. O seniunij 700 žm. To kur p. Soviet. Tai kur tas razumas če. Man to bendrruome tokie valdym tai gryyn stalinizms. Kur lokika? Tarns algąs negaun. O po teisybeę tai pirminks turi tarnauk o ne valdyt… jeigu ką. Gal nebe sapnuojam. Pamyslykit brungieji. Ašei taip myslyju. Ašei.

Nuomonė
Nuomonė
2021 22 sausio 9:42

Galvoju, manau, kad naujas žmogus gerai. Gal Lesės era baigsis, o tai buvo skaldyk ir valdyk. Jeigu turėtų šautuvus būtų išsišaudę jau. Ačiū Dievui neturi. Dienos centras 23vaikai???? Ir iš kur jų tiek ten yra ???? Tik viena Dalia žino, su Lese. Galvoju, įtariu, tikriausiai taip ir bus, kad valdžia apižlybę nemato, kad pinigai ne ten nueina. ???? O gal ten??? Tokia nuomonė mano. Ačiū.

Raida
2021 22 sausio 11:21
Atsakinėti į  Nuomonė

Audrut ar neatsibodo ?

Kriaunietis
Kriaunietis
2021 22 sausio 14:15
Atsakinėti į  Raida

Matyt per mažai kuro kompensacijų ir kitų išmokų iš savivaldybės gauna, kad taip pyksta dėl dienos centro 🙂

Sapnas
Sapnas
2021 22 sausio 19:52
Atsakinėti į  Kriaunietis

bažnyčios stogas pakeitėm jau, varpas varpinėje. Plaukioje perkelos baržos dvi plauko ezere. Turizma turim. Dar senelių namus ikursma, dvi
moksleivės profkes baigė dirbti galės. Rojus liudo giros ūkyj Gražus mano sapnas? 😂

Nuomonei
Nuomonei
2021 22 sausio 12:23
Atsakinėti į  Nuomonė

Nuomonei o aš kai kų dar girdėjau bet mislyju tiesa matyt jog renkami parašai ale yra tų vaikų. Svarbu pasirašyti jog eis tas pats stilius. O ten kaip Dievas duos. Buvo rinkimai šaunu, ale ir sesutei dievulis ir šventieji nepadėjo. Gal? naujas seniūnas varpą padės gražinti i kriaunas. Kazkas pastangas deda, kad būtų ten iš kur paimtas grazints.