blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Keleivių vežėjai ir savivaldybės suka galvas, kaip pasikeis keleivių vežimas, jei bus įgyvendintas Konkurencijos tarybos sprendimas nutraukti sutartis su 42 tarpmiestinius maršrutus aptarnaujančiomis kompanijomis. Savivaldybių asociacija skambina pavojaus varpais – gyventojai gali būti palikti be galimybės naudotis įprastais maršrutiniais autobusais. UAB Rokiškio autobusų parkas – savivaldybės įmonė. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas sako, jog dėl pelningų tarpmiestinių maršrutų užvirs dar aršesnė konkurencija ir keleivių pervežimo paslaugas teikiančios savivaldybės įmonės gali laukti nelengvi laikai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
tsrsss
tsrsss
2021 24 sausio 21:52

savivaldybių asociacija turėtų suorganizuoti susitikimą su konkurencijos taryba ir sustabdyti numatomas įgyvendinti reformas , kad ir po karantino netektų į Vilnių važiuoti per Kauną. Kodėl visi nurodymai nuleidžiami nepasitarus su rajonų vadovais ? Ar dar neišėjome iš sovietinio laikmečio?

Tomas
Tomas
2020 16 lapkričio 20:03

Ragas bus jeigu galės galės visos įmonės konkuruoti nes pas rokiškėnai turi apie 30autobusu privatininkai, ir dabar žada naujus pirkh

Smalsutis
2020 16 lapkričio 14:13

Savivaldybės įmonės autobusų parkas, vandenys, butų ūkis, komunalininkas reikalingi parūpinti šiltas darbo vietas saviems lojaliems partinukams.