Gimtasis Rokiškis Sportas Diana Guzienė: „Kas mane pažįsta, nesistebi“

Diana Guzienė: „Kas mane pažįsta, nesistebi“

Konkursą į rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto sportui vietą laimėjo vienintelė jame dalyvavusi kandidatė – Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorė Diana Guzienė. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis sakė, kad ji savo pareigas turėtų pradėti eiti po mėnesio, o į vienintelės Rokiškio gimnazijos direktoriaus vietą vėl bus skelbiamas naujas konkursas. D. Guzienė „Gimtajam...“ prisipažino, kad jos sprendimas palikti gimnazijos vadovės vietą iš tikro daugeliui buvo netikėtas.

1420
1

Sporto sritis traukė seniai

„Tik dėl to, kad esu viešas asmuo, turiu pareigą savo, daug kam netikėtą sprendimą pakomentuoti. Kas mane gerai pažįsta, nesistebi, nes sporto sritis mane įtraukė jau seniai, maždaug prieš 20 metų. Kai namuose yra vaikas, kuris ,,pamišęs“ dėl sporto ir jam sekasi, tėvų pareiga padėti ir remti. Taip dešimt metų dažną savaitgalį praleisdavome varžybose: Lietuvos mokyklų žaidynės, dziudo, sambo, lengvoji atletika, futbolas… Pradėjau atidžiau stebėti ir domėtis sporto ,virtuve Lietuvoje, užsienyje, federacijų veikla. Tai tapo mano laisvalaikio pomėgiu. Dirbdama Juodupės gimnazijoje sutikau dar daugiau sporto entuziastų, su kuriais turėjome vieną tikslą – vystyti mokinių sportą ir auginti mokinių sporto pasiekimus. Po to inicijavau, rengiau ir su gimnazijos bendruomene įgyvendinome sporto infrastruktūros gerinimo ES lėšomis finansuojamą vietos projektą – gimnazijos sporto patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams“, – apie apsisprendimo priežastis kalbėjo D. Guzienė.

Likimas atvedė į J. Tumo-Vaižganto gimnaziją

D. Guzienė sakė norėjusi sporto srityje tobulėti ir 2017-aisiais pradėjo sporto industrijų vadybos magistrantūros studijas. „Tuomet, pasirengusi pokyčiui, išėjau iš Juodupės gimnazijos, kurioje prabėgo puikūs, darbingi 9 metai. Norėjau šiek tiek pailsėti, skirti laiką studijoms ir kitiems planams, tačiau likimas netikėtai atvedė į Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnaziją. Sausio 28 dieną būtų 4 metai su šia bendruomene: daug pokyčių, veiklų, gerų emocijų ir rezultatų bei šviesių planų. Bet dirbdama šį darbą pajutau, kad pamažu tolstu nuo sporto, nes švietime tik spėjame suktis: pokyčiai po pokyčių, COVID-19 keliami iššūkiai ir galimybės, kurias nuolat gaudai ir vadovauji jų įgyvendinimui, kad gimnazijoje pagerėtų ugdymo aplinkos ir kokybė. Tai akimirksniu ,suryja ne tik darbo laiką, bet dažnai ir laisvalaikį“, – sakė direktorė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Smalsutis
2021 20 gruodžio 12:20

Dabar lauksime Rokiškio rajono sportininkų pasirodymo 2024 metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.