blank
Asmeninio archyvo nuotr.

– Atostogas praleido šiltuose kraštuose?

– Savaitei buvome išvykę į Sinajaus pusiasalyje įsikūrusį Šarm el Šeicho kurortą. Tai vienas brangiausių miestų prie Raudonosios jūros. Kelionė, be ekskursijų, dviem asmenims kainavo 2640 Eur. Vykome į Aukštutinio Egipto miestą Luksorą. Apsilankymas čia ir pramogos kainavo 500 dolerių, Kaire – dar 600 dolerių. Kelionėje jodinėjau žirgu, ši pramoga atsiėjo 90 dolerių.

– Kodėl pasirinkote būtent šią kryptį? Ar pirmą kartą ten lankėtės?

– Vyrui čia jau teko lankytis, o man tai buvo pirmas kartas. Tai viena populiariausių visame pasaulyje vietų nardyti. Svajojau pažvelgti į jūros gelmes ir pamatyti žuvis, jūros žvaigždes bei įspūdingą koralinį rifą.

– Kada pradėjote planuoti kelionę? Ar kilo nesklandumų dėl pandemijos?

– Jokio plano nebuvo. Priėmėme spontanišką sprendimą – įtampa ir porą savaičių kasdien kankinusi migrena tiesiog vedė iš proto, todėl pabėgti buvo būtina.

Dėl pandemijos nesklandumų nebuvo. Esame pasiskiepiję trečiąja, stiprinamąja, vakcinos doze, prieš skrydį pasidarėme antikūnų ir PGR testus, įsigijome pakuotę apsauginių veido kaukių ir išvykome.

– Tai buvo labiau poilsinė ar pažintinė kelionė?

– Esu gyvo būdo žmogus – nemoku ramiai ilsėtis, tad galiu drąsiai teigti, kad kelionė buvo pažintinė su poilsio elementais.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Zina
Zina
2022 27 sausio 17:52

Plius,tokie vazinetojai ir priveza virusu,per visur,per batus,lagaminus,lektuvo,gi neisvedinsi,as geriau per pandemija pasedeciau namie….

Rūta
Rūta
2022 27 sausio 20:37
Reply to  Zina

Nebejuokinkite. Baisiau, kai virusas ne ant batų, lagaminų, o žmogaus galvoje.

Anekdotas
Anekdotas
2022 27 sausio 14:33

Tuštybės mugė. Daug žmonių keliauja, važiuoja į tolimas keliones, bet laikraštyje nesigiria. Čia nuvažiavo į Egiptą ir dar kainas paminėjo. Rimtai, nebeturite ką rašyti?

Raida
2022 27 sausio 22:41
Reply to  Anekdotas

O man patinka tokie straipsniai