blank

Nuo židinio iki pasiplaukiojimo plaustu

Vaitkūnų kaime (Kamajų sen.) įsikūrusi privati poilsiavietė šią vasarą pirmąkart pakvietė svečius pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais.

„Dviragio slėnis“ – privati stovyklavietė Dviragio ežero pakrantėje. Šioje pakrantėje laiką leido keturios mūsų šeimos kartos, o šią vasarą nusprendėme į šį gamtos kampelį pakviesti ir norinčius stovyklauti svečius, taigi „Dviragio slėniui“ tai – pirmasis turizmo sezonas“, – pasakojimą pradėjo viena iš savininkių Ernesta Bružienė.

Lankytojai čia ras tentais dengtą pavėsinę su elektra (ji talpina iki 18 asmenų), vakarais poilsiavietės teritorija apšviečiama, ras ir pavėsinės baldus, židinį, su grilio funkcija, pasirūpinta ir iešmais, grotelėmis, malkomis, yra laužavietė, lieptas, tualetas, valtis. Tačiau tai – ne viskas: „Mūsų partneriai siūlo kubilo nuomą stovyklavietėje. Galime suorganizuoti pramoginį plaukimą plaustu Dviragio ežere, aplankant istorinę vietą – Salų dvarą. Plaustas talpina iki 18 asmenų. Plaukimo metu galima kepti maistą, maudytis, ilsėtis, o norui esant ir šokius organizuoti. Nauji potyriai stovyklavietės svečiams įstringa ilgam“, – vardijo moteris.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: