Sodybos nuoma

Drąsiai galima sakyti, kad sodybos nuoma yra vienas iš tų dalykų, kuriuo pasirūpinti turėtumėte iš anksto. Bus geriausia, jei vos tik įvardiję šventės datą, pradėsite tinkamos sodybos paieškas, o radę – iš karto rezervuosite. Dar labiau suskubti reikėtų tuo atvejų, jei savo šventę planuojate vasaros mėnesiais – būtent tuo metu sodybos nuoma tampa viena paklausiausių paslaugų. Taigi, pats metas įvardinti, kokios sodybos tikitės ir ieškoti lūkesčius atitinkančio sprendimo. Beje, svarbu paminėti ir dar vieną dalyką – jei tik turite galimybę, visas patikusias sodybas aplankykite gyvai – vaizdas gali nudžiuginti dar labiau, bei tas kurį matote kompiuterio ekrane.

Vestuvinis tortas

Vestuvinis tortas – pagrindinis jūsų šventės desertas yra dar vienas elementas, kuriuo reikėtų pradėti rūpintis iš anksto. Kas bus atsakingas už jo gamybą? Kokio dydžio  reikalingas kepinys? Kuo  bus puošiamas? Tai – tik keletas klausimų iš daugybės, į kuriuos atsakymus rasti reikia kaip įmanoma anksčiau.

Šventiniai rūbai

Šventinių rūbų bei aksesuarų parinkimų, taip pat negalima palikti paskutinei savaitei. Visų pirma, turite nuspręsite, kaip elgsitės: vestuvinę suknelę nuomosite, pirksite, o galbūt nuspręsite siūdintis? Jei pasirinktumėte paskutinį variantą, tokiu atveju veiksmų imtis būtina dar anksčiau: reikia ne tik nuspręsti, kokio modelio suknelės norite, bet ir surasti dizainerį, kuris galėtų įgyvendinti idėją, rasti tinkamas medžiagas ir t.t. Ypatingą dėmesį skirkite ir kitoms savo šventinio įvaizdžio detalėms- juk ne veltui yra sakoma, kad iš smulkmenų susideda visuma.

Dekoracijos

Vestuvių šventė tikrai negali būti įsivaizduotina be dekoracijų. Tačiau tai dar ne viskas – kuo jų daugiau, tuo geriau. Belieka tik pridurti, kad pastarosiomis rūpintis taip pat nereikėtų pradėti likus iki šventei vos savaitei ar kelioms dienoms. Atsižvelgiant į tai, kad reikia daug ir įvairių dekoracijų, pradedant stalo  puokštėmis ir užbaigiant stalo kortelėmis, su dekoracijomis susijusius klausimus pradėkite spręsti iki šventėms likus bent mėnesiui.

Užs. 671

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie