Keturios kartos: močiutė Liuda, mama Dalia, Kotryna ir jos dukrelė Akvilė. E. Šeršniovo nuotr.

Kaip pasibeldė Kalėdos

Atrodo, „Levandų Vanagynės“ laukuose ką tik mėlynavo levandos, kvepėjo čiobreliais, ir štai – jau kalėdiškai išpuoštos eglutės, paberta kankorėžių, o ant stalo rikiuojasi levandų pagalvėlės šventinėse pakuotėse ir vonios druska su levandų eteriniais aliejais bei žiedais. „Viskas padaryta mūsų rankomis. Levandų pagalvėles, kaip mūsų skiriamąjį ženklą, jau daug kas žino, o štai levandų vonios druska – šių metų naujiena. Manau, tai nuostabios, kvapnios ir mielos kalėdinės dovanėlės, bet tiek visokio darbo, kad neturėjau kada jų išpopuliarinti. Planavome su šiomis dovanėlėmis dalyvauti Rokiškio kalėdinėje mugėje dvare. Jos kainuoja po kelis eurus, bet į jas įdėta daug mūsų meilės, todėl tiks tiems, kurie nori dalintis meile, o ne priblokšti artimuosius įspūdingomis pirkinių kainomis“, – sako Kotryna.

O kaip su visu tuo siejasi taip anksti „Levandų Vanagynėje“ išpuoštos kalėdinės eglutės? „Čia atskira istorija, tikrai nieko tokio neplanavau, bet, atrodo, buvo už mane kam suplanuoti“, – šypsosi Kotryna ir papasakoja, kaip į „Levandų Vanagynę pasibeldė Kalėdos.

Kotryna čia kartais organizuoja įvairias fotosesijas, nes ši vieta ir estetiška aplinka puikiai tam tinka. „Draugei buvau skolinga fotosesiją. Galvojau jos temą: levandos jau seniai nužydėjusios, rudens spalvos nublukusios. Šovė mintis apie Kalėdas. Sukūriau kalėdinę aplinką, išpuošiau eglutes – „Levandų Vanagynė“ labai tam tinka, čia nuolat negyvename, todėl nėra daiktų pertekliaus. Manau, pavyko atspindėti šventinę dvasią, todėl pagalvojau, kad visa tai galėtų virsti rimtesniu projektu – kalėdinėmis fotosesijomis“, – pasakoja Kotryna, kuri Rokiškyje yra dekoravusi ne vienus namus.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

anykščių

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Levandų kaimynėVoverytė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Levandų kaimynė
Levandų kaimynė

Stilinga, jauku, miela…Kūrėjos nuoširdžios, pačios aplink save kitiems skleidžia gerą aurą, maloniai, nuoširdžiai bendrauja. Smagu, kad galime pasidžiaugti jų buvimu šalia, pasigėrėti kvepiančiais levandų žiedais, matyti kaip gražinama sodyba… Vanagynė – jėga!!! Sėkmės, kūrybinių idėjų. Jūs nepakartojamos!!!

Voverytė
Voverytė

Nuostabios moterys, nuostabios idėjos, nuostabūs rezultatai! Pirmyn ir tik pirmyn 🙂