Asociatyvi nuotr.

Draugijai – jubiliejiniai metai

Gegužės 12 d. vyko anoniminių alkoholikų (AA) grupės „Vilties kibirkštėlė“ atviras susirinkimas. Rengėjai kvietė dalyvauti ne tik turinčius problemų dėl alkoholio, bet ir  jų šeimos narius, artimuosius bei kitus, norinčius artimiau susipažinti su grupės veikla. Atviras renginys, kaip ir eiliniai susirinkimai, vyko šv. Mato parapijos namuose, tik šįkart persikėlė į erdvesnę patalpą – parapijos salę. Susirinko daugiau nei 30 žmonių ne tik iš Rokiškio, bet ir iš Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Anykščių, kitų vietovių. Susirinkimo siekis buvo perduoti visuomenei žinią apie Anoniminių alkoholikų draugijos veiklą, todėl supažindinta su jos preambule (tikslais) ir dvylikos žingsnių sveikimo programa.

Šie metai AA draugijai Lietuvoje neeiliniai, nes sukanka trisdešimt metų nuo jos įkūrimo – 1988 m. birželio 30 d. įvyko pirmasis AA susirinkimas, nuo jo ir skaičiuojamas veiklos laikas. Šįmet būtent birželio 30 d. Palangoje vyks draugijos šventė. Rokiškio AA grupė kur kas jaunesnė – jai septyniolika metų.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

„Gimtajame…“ jau buvo skelbta, kad AA Rokiškio grupės susirinkimai nuolat vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais 19 val. šv. Mato parapijos namuose (Nepriklausomybės a. 4).

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie