Ksavera Indrelienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Sava filosofija

„Svarbiausia – darbas ir maistas. Nesilaikau jokių dietų, kaip jaunimas. Maisto nereikia derinti, kas patinka, tą ir valgyk. Aš visada turiu naminių rūkytų lašinukų ir dešros. Ir kvepia, ir smagu. Žinoma, kilogramais nevalgau“, – šypsosi aiškiu, sodriu balsu šnekanti K. Indrelienė.

Gyvenimas nelepino

Jubiliatė sakosi nutarusi, kad nesileis fotografuojama, geriau parodysianti jaunystės nuotraukų. Paprašius vestuvinių fotografijų, nustebina – jų neturi, nes tuoktis su vyru mynė dviračiais, nevilkėjo tradicinės vestuvinės suknelės, tad įsiamžinti nerūpėjo.  Senolė leidžia suprasti, kad gyvenimas jos nelepino, ir priduria: „Svarbu, kad kartu buvo gerai.“ Rodo jau po kelerių metų darytą nuotrauką, kurioje – visa šeima. Deja, dabar liūdna, nes jau dešimt metų, kai avarijoje žuvo vyras. Likimo ironija – dirbo vairavimo instruktoriumi, o nukentėjo nuo neatidaus vairuotojo eidamas per pėsčiųjų perėją.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dana Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Dana
Dana

Tos senoviskos, nespalvotos fotografijos man taip patinka, visi kukliai apsirengę, bet taip gražiai visi atrodo. Graži jaunystėje si moteris, sveikatos jai linkiu