blank

Į pagalbą keičiant sauskelnes – vystymui skirti baldai

Nors kūdikio sauskelnių keitimas atrodo visiškai įprastas procesas, svarbu jį atlikti teisingai. Vystymo reikmenys, tokie kaip staliukai ar lentos, palengvina šį darbą. Paprastai nepatogi kūno padėtis, kai reikia būti pasilenkus keičiant vystyklus ar perrengiant kūdikį, sukelia nepatogumus ir nugaros skausmus. Tokią problemą gali išspręsti vystymo staliukas-komoda, kuris tuo pačiu pasitarnaus ir kitiems atvejams – šalia visuomet bus visos reikiamos priemonės. Tai labai praktiškas pasirinkimas kiekvienam besirūpinančiam patogumu!

Mobiliosios auklės nauda

Kad vaikučiui užmigus nereikėtų bėgioti ir tikrinti, ar jis nepabudo, prasminga pasinaudoti vis labiau populiarėjančiomis mobiliomis auklėmis. Tokiu būdu sudaromos puikios galimybės stebėti kūdikį ir tuo pat metu užsiimti reikiama veikla. Tai savotiška priežiūra per atstumą, kuri tikrai pasiteisina. Šis prietaisas ypač prasmingas tiems, kurie gyvena dideliame bute ar name bei mėgsta vaikučius migdyti lauko erdvėje. Mobiliųjų auklių asortimentas leidžia nesunkiai atrasti tam tikriems poreikiams naudingą prietaisą. Svarbiausia – vaiko saugumas.

Nešyklė – artumas kūdikiui ir patogumas tėvams

Tie laikai, kuomet ilgas kūdikių nešiojimas buvo laikomas lepinimu, keliauja užmarštin. Vaikučius daugiau ar mažiau nešioja visi tėvai, o siekiantiems artumo ir patogumo daugeliu atveju gali padėti nešyklės. Jas mėgsta dauguma šiuolaikinių tėvų, nes nešyklių galimybės palengvina keliones su kūdikiais tiek į parką, tiek į prekybos centrą ar kitas vietas. Tiesa, tam, kad besivystančiam vaikui nebūtų daroma žala, svarbiausia pasirūpinti, kad nešyklė būtų ergonomiška. Taigi, prieš renkantis šį daiktą iš daugybės rinkoje esančių pasiūlymų, itin prasminga skirti laiko domėjimuisi, koks sprendimas būtų geriausias. Be to, norint įsitikinti, koks variantas yra priimtiniausias, labai verta pasinaudoti daugumoje prekybos vietų taikoma nešioklių nuoma. Prieš įsigyjant tinkamą daiktą, tai itin naudinga. 

Gultukas

Tokių įtaisų pasirinkimas yra platus, todėl nesunku rasti geriausią variantą. Gultukas išties palengvina daugelio tėvų kasdienybę tam tikrais momentais. Kol mažasis sūpuojasi ar migdosi patogioje padėtyje, tėvai gali atlikti svarbius darbus ir tuo pačiu matyti šalia esantį vaikelį. Be to, labai dažnai gultukas savo funkcijomis padeda vaikelį nuraminti. 

Užs. 1075

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments