blank
Kiekviena diena Viktorijai – nauja galimybė siekti tikslų ir tobulėti. Asmeninio archyvo nuotr.

Ar laiko stoka ir blogas oras – tik tingėjimo „priedanga“?

– Kol tu bambi ir neturi laiko aktyviam gyvenimui, kiti kryptingai siekia savo užsibrėžtų tikslų. Rytinis ar vakarinis pasivaikščiojimas klausantis geros muzikos, vedžiojant augintinį ar tiesiog grožintis gamta, užima ne tiek ir daug mūsų brangaus laiko. Manau, bent 20 minučių per dieną galime skirti sau ir praleisti laiką aktyviai.

Vasarą pradėjau vesti asmenines treniruotes. Man tai – dar vienas naujas iššūkis. Šiltasis sezonas – geriausias laikas vesti treniruotes lauke. Klientės džiaugiasi, kad gali pakeisti aplinką, sportuoti šalia vandens. Tai savotiška atsipalaidavimo terapija. Grynas oras ir gamtos grožis puikiai dera su sportu. Lauke daugiau dirbame su savo kūno svoriu, todėl treniruotės tikrai efektyvios. Tačiau visais metų laikais sportuoti bei aktyviai leisti laiką lauke ne tik įmanoma, bet ir privaloma.

Ar reikia siekti maksimumo?

– Man moteris turi būti moteriška. Sportuoti – tai nereiškia, kad iš savęs turi išspausti paskutines jėgas. Kartais reikia ilgiau pamiegoti, o kartais – ankstyvą rytą pradėti krosu. Nevengti išgerti kavos puodelio, suvalgyti torto gabalėlio ir už tai savęs neteisti. Nepamiršti leisti sau pailsėti ir nedaryti nieko. Svarbiausia yra išlikti savimi. Fiziškai aktyvi moteris pirmiausia man asocijuojasi ne su grožiu, ji spinduliuoja laime. Visai nesvarbu, ar tu gali džiaugtis sporto vaisiais – gražiu raumenynu, ar tik pradedi sportuoti, svarbiausia – mylėti save ir tikėti tuo, ką darai. Balansas, harmonija ir šypsena veide – štai kas puošia moterį. Myliu savo darbą, o labiausiai tai, kai matau besišypsančias ir savimi pasitikinčias klientes. Man gera žiūrėti, kaip žmonės sportuoja ir tobulėja. Ir visa tai daro dėl savęs!

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments