Asmeninio archyvo nuotr.

– Ką studijavai baigusi mokyklą? Kodėl pasirinkai būtent šias studijas?

– Baigusi mokyklą, įstojau į Vilniaus universitetą, visuomenės sveikatos studijas. Dar būdama 12 klasėje neabejojau, kad mano studijos bus vienaip ar kitaip susijusios su žmogaus sveikata, todėl pradėjau ieškoti, kokios studijos suteikia išsilavinimą dirbti su žmonėmis bei jų sveikata. Akį patraukė tuo metu dar visai nepopuliari ir negirdėta specialybė „visuomenės sveikata“.

– Ar negąsdino ta negirdėta specialybė?

– Net tarp artimųjų paminėjusi planuojamas studijas dažnai sulaukdavau klausimų: „O ką tu darysi? O kur galėsi dirbti?“ Net pati kelis kartus suabejojau: tikrai, ką gi aš darysiu?

– Kas padėjo išsklaidyti abejones?

– Labai smagus sutapimas, kad dar 2016 metais pradėjau ieškoti, kas galėtų iš pirmų lūpų papasakoti, kaip šis darbas atrodo, ir socialiniuose tinkluose suradau Agnę Šapokaitę, dabartinę mūsų biuro direktorę. Kadangi visai jos nepažinojau, šiek tiek kuklindamasi paprašiau jos papasakoti apie šią specialybę, darbo specifiką. Ar tikrai verta? Ar įdomu?

Buvo labai smagu sulaukti jos išsamaus atsakymo, koks yra visuomenės sveikatos specialisto darbas, ši specialybė pasirodė labai įdomi. Tuomet mano dvejonės dėl studijų išgaravo, būtent jas įrašiau pirmuoju numeriu, o gavusi kvietimą mokytis labai apsidžiaugiau – svajonės pildosi.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: