Asmeninio archyvo nuotr.

Ne sveikuolis, o pozityvus žmogus

Vyras jau pokalbio pradžioje pabrėžė, kad nėra išskirtinis sveikuolis – jį, kaip ir visus, užklumpa problemos, tačiau sirgti ar prastai jaustis tenka retai. „Atrodo, niekados nesergu ir nesijaučiu blogai. Vaistų, papildų ar vitaminų nevartoju, tačiau tenka gerti vaistus nuo aukšto cholesterolio“, – pokalbį pradėjo vyras.

Kaip pats svarsto, pozityvumą, matyt, lemia gido darbas: juk nepasakys didelei turistų grupei, kad šiandien jaučiasi pavargęs, nes mažai miegojo ar susirgo. „Negalėčiau pasakyti, kad vaistus man pakeičia kažkokie ritualai, tiesiog mano toks būdas – būti pozityviam ir nuolat judėti. Mano, gido, darbas būtent to reikalauja. Kiekvieną kartą prieš sutikdamas turistų grupę turiu būti nusiteikęs pozityviai. Man tai gaunasi natūraliai, savaime, tačiau padeda ir muzikos klausymas“, – pasakojo E. Masteikis.

Suteikia gerų emocijų

Kai kam dirbti gidu gali būti iššūkis – juk reikia daug laiko praleisti ant kojų, judėti, o ir kalbėti pasakojant istorijas tenka nemažai. Tačiau E. Masteikiui jo darbas suteikia tik teigiamų emocijų, todėl nuo jo ilsėtis ar atsigauti nereikia. „Visko yra buvę, būna, žmonės man sako, kad užsimušiu su savo tomis kelionėmis. Pamenu, būdamas Turkijoje nuėjau į jų tradicinį masažą hamame, po jo galvojau, kad bus blogai – taip ištraškino, išjudino kaulus, kad kitą dieną net sprando nebejaučiau”.

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: