blank
V. Bičiūnaitės nuotr.

Nuo dienos iki kelių savaičių

Kaip sakė D. Kondratenkienė, pacientams tenka laukti eilėje priklausomai nuo apylinkės dydžio, kurioje dirba šeimos gydytojas.

„Mūsų įstaiga teikia I lygio šeimos gydytojo komandos paslaugas ir pirminę odontologinę pagalbą. Gydytojų specialistų paslaugos teikiamos II ir III lygiuose.

Eilės pas šeimos gydytojus priklauso nuo apylinkės dydžio. Įstaiga kiekvieno mėnesio 10 dieną teikia informaciją Panevėžio teritorinei ligonių kasai apie eiles pas gydytojus. Štai sausio 10 d. duomenys: pas 9 šeimos gydytojus buvo galima patekti per 1–7 dienas, pas vieną gydytoją – per daugiau nei 15 dienų, pas 2 vidaus ligų gydytojus – per 1–7 dienas, pas 2 – per 8–14 dienų ir pas vieną – per daugiau kaip 15 dienų. Pas vaikų ligų gydytojus, akušerį ginekologą, chirurgą – per 1–7 dienas. Nuo gruodžio 1 d. įstaigoje dirba odontologas, tad pas 2 gydytojus odontologus galima pakliūti per 1–7 dienas“, – vardijo direktorė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Daiva
Daiva
2023 18 sausio 6:37

Sausio 17 d skambinau priregistruoti vyrą pas šeimos gydytoją, vizitas paskirtas vasario 23 d. Tai ne savaitė laukti ar dvi.

Jonas
Jonas
2023 13 sausio 9:36

O ko ponia nerašote kiek reikia laukti pas traumatologus???? Ir pas šeimos gydytojus kai kuriuos reikia laukti mėnesį ir daugiau. Ar taip turi būti???

Smalsutis
2023 13 sausio 22:15
Atsakinėti į  Jonas

Traumatologas poliklinikoje nedirba.

Smalsutis
2023 12 sausio 16:04

Kai prezidentas nelabai norėjo pritarti ekonomisto skyrimui sveikatos ministru, tai premjerė skelbė, kad prisiims atsakomybę sau. Atėjo į valdžią numylėtinis – partijos statytinis, tai problemas tenka spręsti Prezidentūrai.

Rekomenduojami video: