blank
Kristina Cirulienė (kairėje), Eglė Patkauskienė ir Vaiva Kumpauskaitė

Endokrinologę Eglę Patkauskienę rokiškiečiai jau pažįsta, iki pandemijos gydytoja konsultuodavo pacientus Rokiškio rajono ligoninėje. Čia ji išsiskyrė maloniu bendravimu, puikia kompetencija ir pažangių gydymo metodų taikymu pacientams, sergantiems cukriniu diabetu ir kitomis endokrininėmis ligomis.

Dėl COVID-19 pandemijos daugumos plaučių ligų gydytojų (pulmonologų) darbo krūvis yra ypač padidėjęs, tačiau čia rokiškėnams pasisekė – padėti sergantiesiems plaučių ligomis atvyksta gydytoja iš Vilniaus Santaros klinikų Vaiva Kumpauskaitė. Gydytoja jauna, tačiau nestokojanti kompetencijos. Klinikos turimas spirometras palengvina diagnostines galimybes.

Gydytojo reumatologo rajone nebuvo, todėl labai džiugu, kad pagelbėti pacientams, sergantiems sąnarių, autoimuninėmis ligomis, podagra, atvyksta gydytoja iš Kauno klinikų Kristina Cirulienė. Gydytoja paperka nuoširdumu ir vidine ramybe, yra kvalifikuota savo srities specialistė, konsultacijos metu atlieka ir reikiamo sąnario echoskopinį tyrimą.

Klinika nežada sustoti ir tikisi pritraukti dar daugiau specialistų.

Čia toliau teikiamos kardiologijos paslaugos. Primename, jog didelės rizikos širdies ir kraujagyslių ligų patikros programos pacientai, turėdami šeimos gydytojo siuntimą ir užpildę anketą, konsultuojami bei tiriami nemokamai.

Detalesnės informacijos apie paslaugas, jų įkainius rasite „Facebook“ paskyroje/Semaškos klinika bei paskambinę tel. +370 672 97 732.

Mus rasite: Nepriklausomybės a. 30, Rokiškis.

Iki susitikimo.

blank

Užs.584

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments