blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Pacientų lankymas

„Visi įsakymai, priimti operacijų vadovo sprendimais, dabar panaikinti. Kadangi dvejus metus besitęsusi pandemija ir ekstremali situacija baigėsi, dabar ir mes, ir visuomenė turime persiorientuoti. Priėmimo skyriuje dabar darbas bus lygiai toks pats, kaip prieš prasidedant pandemijai. Nuo šiol bus galima lankyti ligoninėje hospitalizuojamus pacientus: darbo dienomis 14–18 valandomis, o savaitgaliais 14–16 val. Visiems, lankantiems ligonius, nereikia išankstinės registracijos, bet, siekiant išlaikyti infekcijų kontrolę, privalomas kaukių dėvėjimas. Taip pat prašome, kad atvykę artimieji pas sergantįjį į palatą užeitų po vieną“, – apie atnaujinimus kalbėjo įstaigos vadovas Raimundas Martinėlis.

„Covid-19“ pacientai

Pasibaigus ekstremaliai situacijai, Rokiškyje nebeliko ir koronavirusu sergantiems pacientams stacionarizuoti skirto skyriaus. „Gegužės 2 d. Rokiškio rajono ligoninėje buvo uždarytas kovidinis skyrius. Šį sprendimą priėmė Panevėžio respublikinė ligoninė, kaip koordinuojanti įstaiga. „Covid-19“ infekcija užsikrėtę pacientai, kuriems prireiks stacionaraus gydymo, bus hospitalizuojami Panevėžio infekcinėje ligoninėje“, – pranešė R. Martinėlis.

Testavimas išlieka

Nuo šiol ligoninėje bus atliekami greitieji antigenų testai, atsižvelgus į paciento sveikatą ir simptomus. R. Martinėlio teigimu, visiems stacionarizuojamiems ligoniams, karščiuojantiems, jaučiantiems gripo ar koronaviruso simptomus, gydytojų sprendimu, pačioje įstaigoje bus atlikti greitieji antigenų testai.

 

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments