Gimtasis Rokiškis Sveikata Rokiškėnai neskuba skiepytis ketvirtąja doze

Rokiškėnai neskuba skiepytis ketvirtąja doze

Dar gegužę Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė apie pažeidžiamiausių gyventojų skiepijimą ketvirtąja COVID-19 vakcinos doze. Sudaryta galimybė pasiskiepyti lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis sergantiems pilnamečiams asmenims arba tiems, kurių imuninės sistemos funkcija yra sunkiai sutrikusi dėl kitų priežasčių, taip pat asmenims, kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistais. Panašu, kad vasaros metu, kol susirgimų kreivė drastiškai neauga, rokiškėnai skiepytis neskuba.

302
3

Vos keli užsiregistravę

„Žmonės menkai domisi ketvirtąja doze nuo koronaviruso – šiuo metu užsiregistravę yra vos keli gyventojai, vyresni nei 65 metų. Trečiąja vakcina per mėnesį paskiepijame 5 žmones, ne daugiau“, – sakė VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vyriausioji slaugytoja Vida Kavaliauskienė.

COVID statistika

Statistikos departamento duomenimis, Rokiškio rajone per septynias dienas fiksuota vidutiniškai po 8 naujus atvejus kasdien. Nuo šios ligos Rokiškio rajone mirė 134 žmonės – paskutiniosios mirtys fiksuotos liepos 20 ir 24 d.

Pagal sergamumą pirmąsias vietas užima Palangos, Kauno ir Vilniaus r. savivaldybės. Rokiškis šiuo metu yra 50-as. Geresnė situacija tik dešimtyje rajonų – Skuodo, Visagino, Akmenės, Panevėžio, Pasvalio, Kalvarijos, Švenčionių, geriausiai laikosi – Kupiškio, Šiaulių ir Zarasų r. sav.

Vakcinacijos ataskaitoje Rokiškis yra 10-as. Čia iš viso paskiepyti 20 635 asmenys – 73,4 proc. visų Rokiškio rajono gyventojų: pirmąja vakcinos doze – 506 asmenys, antrąja – 9 362, pakartotinai – 10 767. Lietuvos vakcinacijos vidurkis – 69,9 proc.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Egis
Egis
2022 16 rugpjūčio 8:33

B*bi jus ciulpkit su savo 4 doze,galit patys leistis sita bruda i save jeigu sita afera yra svarbiau negu gyvybe prasom leiskites bus keliais nevisprociais maziau

as pries
as pries
2022 15 rugpjūčio 12:31

Apie kokia susikta ketvirta doze snekat apie covid 19 kurio nera labai noreciau paskiepit visus daktarus ir jiu padejejius ketvirta doze tegul dvesia nuo situ doziu ir neklausykit ir nesiskiepykit zmones tai propaganda ir pazutis

Smalsutis
2022 14 rugpjūčio 23:40

Teko išgirsti atsiliepimus apie sveikatos pablogėjimus po trečio skiepo: kam trombas, kam sutriko psichinė būsena, kas prie šv. Petro vartų beldžiasi. Aš tai būsiu be ketvirto skiepo nuo legendinio viruso, kurio dėka sėdėjome namų ūkio kalėjime.