blank
Respublikinės Panevėžio ligoninės Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjas A. Čepkauskas.

„Lazerinių operacijų šiais laikais daugėja. Galima tik pasidžiaugti, kad Panevėžio  ligoninė taip pat sparčiai žengia į priekį ir taiko inovatyvius gydymo būdus. Įsigytas lazeris gerins ir greitins teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė Dienos chirurgijos centro vedėjas R. Tumas.

„Lazerių „Neo Laser“ kompanijos šviesolaidinis zondas „Infinite Ring“ – inovacija, naudojama lazerinėje venų chirurgijoje. Energija unikaliai paskirstoma daugiažiede cilindrine emisija, o tai užtikrina švelnesnį ir tolygų energijos poveikį į audinius, mažesnę galimų komplikacijų tikimybę, greitesnį gijimą. Per praėjusius metus Panevėžio ligoninėje atlikta per 500 lazerinių venų operacijų“, – pasakojo Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjas A. Čepkauskas.

Panevėžio kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojai, panaudodami daugiažiedį šviesolaidinį venų zondą „Infinite Ring“, sėkmingai jau atliko pirmuosius minimaliai invazinius, lazerinius venų varikozės gydymus. Tai unikalus „Neo Laser“ technologijų derinys, šiuo metu yra pažangiausias ir inovatyviausias gydymo metodas, naudojamas lazeriniame venų varikozės gydyme. Chirurgijos ekspertų teigimu, šiuo metu ši kombinacija neabejotinai garantuoja efektyviausią ir saugiausią gydymą.

Svarbu žinoti, kad PSD draustas žmogus, turintis nusiskundimų dėl kojų venų, pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją įstaigoje, kurioje yra prisiregistravęs. Šeimos gydytojas, atsižvelgęs į paciento ligos diagnozę ir sveikatos būklę, gali paskirti tyrimus, išduoti siuntimą pas gydytoją specialistą pasikonsultuoti dėl operacijos reikalingumo. Gydytojas, įvertinęs paciento sveikatos būklę ir nustatęs, kad išsiplėtusių kojų venų operacija yra reikalinga, išduoda siuntimą operacijai.

Po tokios operacijos pacientas iškart gali vaikščioti, grįžti į darbą ir tęsti kitą įprastą veiklą.

Būkite sveiki!

Užs. 44

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: