blank
R. Godeliausko archyvo nuotr.

Sveikatos įstaigų vadovų sveikinimas

Šventinį vakarą pradėjo rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis. Jis džiaugėsi, kad pavyko įveikti COVID-19 pandemijos iššūkius, ir atskleidė, kad dar laukia Sveikatos apsaugos ministerijos rengiamos reformos. „Įveiksime ir tą laikotarpį, nes Rokiškio rajono sveikatos priežiūros įstaigos yra stiprios, su pilna darbo apimtimi, su pilnu spektru paslaugų, todėl mūsų laukia dar geresni laikai“, – sakė R. Martinėlis.

Su profesine švente kolegas ir darbuotojus sveikino Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorė Danguolė Kondratenkienė: „Dažniausiai didvyriai būna paprasti žmonės. Mieli medikai, kiekvieną dieną jūs esate didvyriai, gelbėdami žmogaus gyvybę, mažindami jo skausmus ir suteikdami viltį. Skirkite laiko sau, mylėkite save, lai myli jus pacientai ir suteikia jums džiaugsmo. Būkite sveiki, būkite laimingi. Mūsų vienybėje yra jėga.“

Meras dėkojo kolektyvams                    

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas nuoširdžiai dėkojo medikams už jų buvimą šalia žmogaus, kai jam to labiausiai reikia, kad kaskart randa stiprybės paguosti ir užjausti tą, kuriam skauda, ir ieškoti sprendimų, kaip jam pagelbėti, linkėjo medikams sveikatos ir nepamiršti savęs.

Medicinos darbuotojų dienos proga už sunkų, kruopštų ir atsakingą darbą, suteiktą viltį ir kiekvieną išsaugotą gyvybę mero padėkos raštai įteikti šiems kolektyvams: UAB „Ginmedika“, UAB „MediCa klinika“, VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui, VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninei, VšĮ Rokiškio rajono ligoninei, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Rokiškio psichikos sveikatos centrui, AB „Rokiškio sūris“ sanatorijai-profilaktoriumui, Semaškos klinikai, MB ,,Inovėjos centrui“.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments