blank

Vidaus organų būklės pakitimai gali būti nejaučiami gana ilgą laiką. Tačiau, per vėlai diagnozavus ligas, jos išgydomos sunkiau. Blogiausiais atvejais ligos gali būti visai nepagydomos ir geriausia ką gali pasiūlyti gydytojai – bent kiek pagerinti gyvenimo kokybę. Tam, kad vidaus organų ligos nebūtų pražiopsotos, specialistai siūlo reguliariai tikrintis sveikatą ir rinktis specifinius tyrimus. Pilvo echoskopija yra iš tų tyrimų, kurie yra rekomenduojami visų gydytojų.

Vidaus organų apžiūra padės nustatyti kokia yra jūsų būklė

Pirmiausia, reikia pastebėti, kad organų pakitimai nebūtinai yra siejami su kažkokiomis ligomis. Tai reiškia, kad tie pakitimai gali būti siejami su jūsų gyvenimo būdu. Pavyzdžiui, gausiai vartojantys alkoholį smarkiai pažeidžia tiek inkstus, tiek kepenis, tiek ir kasą. Būtent pilvo echoskopija padės pastebėti organų pažeidimus. Po procedūros pacientas bus informuojamas apie savo būklę. Tai reiškia, kad iš karto po tyrimo paaiškės ar verta sunerimti ar ne.

Pabrėžiama, kad gydytojui nurodžius, jog organuose matomos patologijos dėl nesaikingo alkoholio vartojimo, privaloma kreipti į tai dėmesį ir imtis priemonių. Nustojus vartoti alkoholį, jūsų organų būklė gali atsitaisyti. Tai reiškia, kad tuomet pagerės ir bendra savijauta.

Antra vertus, vidaus organų apžiūros metu gali būti nustatomos ir onkologinės ligos. Dėl to ir agituojama šią procedūrą atlikti reguliariai. Medicinos pažanga yra tokia sparti, jog labai anksti nustačius vežinius susirgimus, jie yra išgydomi pacientui nepadarant didelės žalos.

Reguliarios echoskopijos procedūra gali būti atliekama siekiant išsitirti ne tik pilvo organus

Echoskopas yra prietaisas, padedantis ekrane matyti tiriamų organų pakitimus. Tai reiškia, kad šia įranga galima tirti ne tik pilvo srityje esančius organus, bet ir širdį ar net skydliaukę. Tad, jeigu jus domina kaip maksimaliai prižiūrėti savo sveikatą, tuomet naudinga būtų periodiškai šiuo tyrimu tirtis ne tik pilvo srityje esančius organus.

Geriausia tai, kad echoskopo tyrimas nėra skausmingas. Tai labai trumpai trunkanti procedūra, kuri leidžia maksimaliai apžvelgti paciento organus ir nustatyti ar juose yra kažkokių žalingų pakitimų. Šis įrankis taip pat naudojamas siekiant stebėti nėščiųjų įsčiose besiformuojančią gyvybę.

Pabrėžiama, kad periodinė apžiūra kiekvienam pacientui turėtų būti atliekama skirtingu intervalu. Pavyzdžiui, jeigu matomi kažkokie organų pakitimai, tuomet lankytis dėl šios procedūros reikėtų dažnesniu intervalu. Tik tokiu būdu bus galima stebėti ar paskirtas gydymas leidžia matyti sveikimo procesą.

Pilvo echoskopijos kaina nėra didelė

Verta žinoti, kad ši procedūra privačiose klinikose gali būti atliekama dalinai kainą kompensuojant iš PSD biudžeto. Tam reikės siuntimo iš šeimos gydytojo. Tai naudinga tiems, kurie negali sau leisti laukti mėnesių mėnesius eilėje. Sumokėjus papildomai, privačioje klinikoje tyrimą atliksite itin greitai. Aišku, pati procedūra taip pat nėra labai jau brangi, nes daugelyje klinikų ji nesiekia nei šimto eurų.

Vidaus organų echoskopija Unavita

Užs. 1338

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
zita
zita
2021 18 lapkričio 10:51

tik kalbos.. niekas net nepasiūlys..pacientas turi prašyti kas ne labai patinka gydytojui..o kas turėtų kontroliuoti patikrinimų periodiškumą?Privatininkai suinteresuoti..nes jiems mokama.,o poliklinikos gydytojams tik .kai nusiskundimai akivaizdūs ,kurie gali būti ir pavėluoti?