Atpažinti pėdų grybelį nėra labai sunku – sunerimti vertėtų tada, jei pėdų oda ėmė pleiskanoti, tarpupirščiuose atsirado įtrūkimų, pūslelių ar paraudimų, pakito nagų spalva. Grybelinė odos infekcija gana dažnai pasireiškia itin stipriu niežuliu, kas tikrai nėra malonu, taigi, nieko keisto, kad neretai keliamas klausimas, koks pėdų grybelio gydymas galėtų būti pačiu veiksmingiausiu.

Natūralus pėdų grybelio gydymas

Įvairios natūralios priemonės gali padėti sumažinti nemalonius simptomus, tad tuomet, jei šiuo metu neturite specialių pėdų grybeliui skirtų priemonių, galite išbandyti šiuos metodus:

  • Druskos galima rasti kiekvienuose namuose, tad pajutę pirmuosius pėdų grybelio simptomus, į litrą šilto vandens įberkite šaukštelį druskos ir tokį pat kiekį maistinės sodos. Šioje vonelėje pamirkykite kojas apie pusvalandį, vėliau nuplaukite tekančiu vandeniu ir nusausinkite;
  • Sviestas su česnaku – taip pat gana veiksminga priemonė nuo pėdų grybelio. Ištirpinkite šiek tiek natūralaus sviesto ir susmulkinkite tokį pat kiekį česnako. Šiuo mišiniu patepkite pažeistas vietas, šiek tiek palaukite, ir sviesto perteklių nuplaukite tekančiu vandeniu;
  • Actas taip pat puikiai padeda nuo nagų grybelio. Į litrą vandens įpilkite 10 ml acto, ir apie 20 minučių pamirkykite kojas. Vėliau pėdas nuplaukite tekančiu vandeniu. Šią procedūrą rekomenduojama kartoti 20 dienų.

Itin veiksminga priemonė nuo pėdų grybelio

Susidūrę su pėdų grybeliu paprastai ieško tos vienintelės, pačios veiksmingiausios priemonės, ir čia vienas geriausių sprendimų gali būti „OnycoSolve“ purškiamas preparatas, kuris užtikrina greitą palengvėjimą ir efektyvų pėdų grybelio gydymą. Tai yra visiškai natūrali priemonė, pritaikyta kasdieniam naudojimui, tad galite būti užtikrinti, kad šis preparatas nesukels nemalonaus pašalinio poveikio ir padės greitai bei veiksmingai pašalinti pėdų pažeidimus.

Kaip išvengti pėdų grybelio?

  • Eidami į viešas vietas – pirtis, baseinus, ir t.t. apsiaukite šlepetes, o vėliau naudokite dezinfekuojamas priemones;
  • Rinkitės tik iš natūralių medžiagų pagamintas kojines, avėkite patogią avalynę, venkite avėti svetimus batus;
  • Jei jūsų šeimos narys serga pėdų grybeliu, turėkite omeny, kad galite užsikrėsti ir jūs. Kiekvienas šeimos narys privalo turėti asmeninius higienos reikmenis – savo rankšluostį, nagų žirklutes, ir t.t.;
  • Kojų nagus kirpkite tiesiai, neapvalindami kampų.

Vs dėlto, net ir labai saugantis ne visada pavyksta išvengti pėdų grybelio, ir tokiu atveju „OnycoSolve“ bus iš tiesų palankus pasirinkimas. Šį preparatą labai patogu naudoti, o nedidelę preparato pakuotę bus nesudėtinga pasiimti su savimi – juk niekada negalite žinoti, kada šio purškalo gali prireikti. Preparatas garantuos, kad pėdų grybelio gydymas bus greitas ir efektyvus, tad jums neprireiks daug laiko bei nemažų investicijų, kad galėtumėte pasiekti patį geriausią rezultatą.

Užs. 393

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie