blank

Specialistai dažnai primena, kad pėdoms dėmesio reikėtų skirti nepriklausomai nuo sezono – reguliariai lankytis pas profesionalus, prižiūrėti namie ir išbandyti naujoves, kurių apstu daugelyje salonų. Pas pedikiūro meistrus, dažniau reikėtų lankytis tiems, kuriuos vargina nuospaudos. Taigi, kaip efektyviausiai naikinti nuospaudas ir kur tai atlikti Vilniuje?

Pedikiūro tendencijos 2020 metais

Dažnai sakoma, kad kojų ir rankų nagučių spalvos turi derėti tarpusavyje, tačiau iš tiesų tai nėra būtina. Rankų nagus galite puošti deimančiukais, metalo efektu, 3D papuošimais ir t. t.

Tuo tarpu pedikiūro pasaulyje dominuoja visiškai minimalistinė nagų dailė, piešiama ant visiškai nelakuoto nago paviršiaus ir suteikdama subtilumo ir minimalizmo efektą. Ne mažiau populiari dvispalvė nagų dailė.

Nuospaudų šalinimas ir gydymas

Nuospaudos — tai suragėjęs odos sluoksnis, kuris ruoželiu įauga į vidų. Jeigu jis spaudžia daug nervinių galūnėlių tugrinčią dermą (tikrąją odą), žmogui dažniausiai smarkiai skauda. Dažniausiai nuospaudų atsiranda pavasarį ir vasaros pradžioje, kai organizmui ypač trūksta vitamino A.

Moterims nuospaudų susidaro dažniau negu vyrams. Jos atsiranda dažniausiai toje vietoje, kur batai spaudžia, arba kur kojos pirštai taip spaudžiami, kad trinasi vienas į kitą.

Pirmiausia reikėtų pašalinti nuospaudų susidarymo priežastį. Kol nėra uždegimo, chirurginis įsikišimas nereikalingas. Nuospaudų gydymas galimas įvairiais būdais.  Galima naudoti liaudiškas priemones, kurios yra gana efektyvios arba įsigyti tam skirtų priemonių vaistinėse. Iš liaudiškų priemonių galima naudoti svogūną, sodą, ugniažolės sultis. Vaistinėse galima rasti tepalų, tirpalų ir pleistrų nuospaudoms šalinti.  Prieš naudojant bet kokią priemonę, patariama išmirkyti kojas ar kitą vietą karštame muiliname vandenyje, nusausinti ir odą aplink nuospaudas ištepti vazelinu, o tada naudoti priemones. Norint išvengti nuospaudų, patariama valgyti daugiau morkų, nes jose yra vitamino A. Jis reguliuoja raginio epidermio sluoksnio susidarymą.

Vis dėlto, jei nenorite namuose užsiimti tokiomis procedūromis, kreipkitės į pedikiūro meistrus, kurie mielai Jums pagelbės ir išspręs problemas. Jie ne tik atliks pedikiūrą, bet ir sutvarkys pėdas, išgydys nuospaudas.

Pedikiūras Vilniuje

Vilniuje, pedikiūrą atlieka daugelis grožio salonų. Tačiau mes rekomenduojame išbandyti būtent šiuos SPA ritualus pėdoms.

Palepinkite save Provanso kvapų karališkuoju pedikiūru, kuris pradedamas pašalinant negyvąsias odos ląsteles nuo pėdų ir nagų, po to atliekamas pėdų masažas su gvazdikėlių eteriniu aliejumi ir nagučiai nulakuojami Jūsų pasirinktomis spalvomis. Tokis pedikiūras atliekamas SPA Provanso kvapai Town Hall salone.

Salonas Labella, kviečia išbandyti karšto bei šalto parafino procedūras. Karšto parafino šilumos procedūra veikia giliuosius odos sluoksnius – ji stipriai drėkinama ir maitinama, taip pat gerėja odos regeneracija. Taip pat parafino procedūrą puikiai tinka naudoti gydant traumas, malšinant uždegimus arba netgi prieš atliekant ultragarso procedūras. Tai gerina procedūros efektyvumą, nes pagerėjus kraujotakai, ultragarsinė vibracija žymiai geriau gali pereiti per sąnarį. Na, o šalto parafino terapija – tai puiki pagalba pavargusiai, išsausėjusiai ir skilinėjančiai pėdų odai.

Taigi, jei ieškote būdų kaip panaikinti varginančias nuospaudas – pedikiūras yra geriausias variantas, kuris bus ne tik naudingas, bet ir labai malonus po sunkios darbo dienos! Tad rezervuokite savo laiką pedikiūrui…

Užs. 1201

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments