blank
Odontologijos kabinete naudojama patikima ir moderni, vokiška „KaVo“ įranga padės užtikrinti gerus darbo rezultatus, pacientų komfortą ir kokybiškas paslaugas.

Profesionalios paslaugos

Nuo gegužės 2 d. Semaškos klinikoje odontologijos paslaugas pradės teikti ilgametę darbo patirtį turinti gydytoja odontologė Iveta Semaškienė.

Siekiant patenkinti pacientų lūkesčius ir suteikti jiems kokybiškas paslaugas, buvo nuspręsta klinikoje įkurti odontologijos kabinetą – jame bus taikomi šiuolaikiniai gydymo metodai, naudojamos naujausios medžiagos ir patikima bei moderni vokiška „KaVo“ įranga. Ji šioje klinikoje yra vienintelė tokia 100 kilometrų spinduliu, padėsianti užtikrinti gerus darbo rezultatus, komfortą ir kokybiškas paslaugas pacientams.

Įvairus odontologijos paslaugų spektras

Semaškos klinikoje odontologijos paslaugų spektras – įvairus. Pacientams bus teikiamos vaikų dantų gydymo paslaugos, atliekamas dantų terapinis gydymas, protezavimas, estetinis plombavimas, profesionali burnos higiena, dantų šalinimas, dantų balinimas ir kitos. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas ir įkainius galima rasti klinikos internetinėje svetainėje www.semaskosklinika.lt.

Semaškos klinikoje taip pat teikiamos nemokamos dantų protezavimo paslaugos, kompensuojamos teritorinių ligonių kasų asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius. Taip pat pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Atnaujinta reumatologo paslauga

Siekiama, kad klinikos pacientai gautų kokybiškas ir įvairaus spektro gydytojų paslaugas, todėl čia teikiamos odontologijos, kardiologijos, endokrinologijos, neurologijos, radiologijos ir reumatologijos paslaugos.

Pacientų patogumui Semaškos klinikoje turintiems šeimos gydytojo siuntimą reumatologo konsultacija tapo nemokama. Laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai nekompensuojami, už juos moka pacientas. Taip reumatologo paslauga tapo dar labiau prieinama klinikos pacientams.

Daugiau informacijos:

Užs. 499

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments