Gimtasis Rokiškis Sveikata Odos priežiūros priemonės vyrams

Odos priežiūros priemonės vyrams

117
0

Tinkama odos priežiūra gali padėti ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir išvengti nemalonaus fizinio diskomforto, kurį gali sukelti aknė, labai sausa ir trūkinėjanti oda, įvairūs bėrimai. Nors priimta manyti, kad veido odos priežiūros priemonės skirtos tik moterims, tačiau vyrai šiais laikais joms nenusileidžia, taip pat ieško priemonių, kurios padeda džiaugtis elastinga ir gražia veido oda.

Odos tipo įvertinimas

Odos priežiūros priemonės vyrams, kaip ir moterims, pirmiausia yra suklasifikuojamos pagal odos tipą. Kosmetologai išskiria šiuos odos tipus.

Normalaus tipo oda

Veido oda yra gana skaisti, ji neturi spuogų, inkštirų nėra arba labai mažai. Tokiu atveju odai nereikia specialių priemonių, puikiai tiks paprastas prausiklis ir kremas.

Sausa odaSausa oda ne tik tempia ją sušlapimus, tačiau ir bėrimas dažnai skausmingas. Rekomenduojamos specialios priemonės, kurių sudedamosiose dalyse dažniausiai yra alavijo, karbamidų bei kitų drėkinančių medžiagų, įv. aliejų.
Riebi odaiRiebi oda dažniausiai sukelia drėgnumo pojūtį. Jai būtina rinktis specialias priemones, kurios skirtos riebiai odai, kadangi jos padeda ją sausinti, padaryti lygią ir ne tokią blizgią.
Mišri odaJeigu veido oda vietomis yra riebi, o kitomis sausa – tokiu atveju priežiūros priemonės vyrams turi būti rekomenduojamos kosmetologų.
Jautri oda

Jautri oda dažnai kelia diskomfortą po skutimosi. Tokiu atveju specialios priemonės yra ne tik drėkinančios, tačiau ir raminančios, turinčios ramunėlių bei mėtų ekstrakto.

Priežiūros priemonės internetu

Daugelis vyrų nenaudoja kosmetikos priemonių tik todėl, kad tingi apsipirkti, juolab, iki šiol kai kurie jaučia diskomfortą keliaudami į kosmetikos parduotuves. Kaip patogi alternatyva yra elektroninės prekybos vietos, kuriose priežiūros priemonės vyrams dažniausiai suklasifikuojamos pagal pobūdį, tad nereikia daug laiko, kol pavyksta susikomplektuoti norimas kūno priežiūros priemones.

Didelis privalumas, kad perkant internetu konsultacijos teikiamos telefonu arba per pokalbių langus, tad galite klausti visko, kas Jums yra aktualu. Vėlgi, vyrai dažniausiai nejaukiai jaučiasi, kai reikia su konsultantėmis bendrauti apie veido priežiūrą, o internetu, kur žmogus tampa nuasmenintas, išdrįsta paklausti asmeninių klausimų, kurie yra susiję su kasdienine veido odos higiena.

Užs. 593

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie