blank
Asmeninio archyvo nuotr.

– Kokius pirmuosius darbus esate numatęs?

– Nėra vieno darbo, kurį išskirčiau, laukia daug darbų. Nors rajono ligoninės vadovo darbas man nėra naujas, bet viskas keičiasi, mano tikslas – įsigilinti į visą situaciją, vidaus procesus, darbo apimtis, paslaugų struktūrą. Pirmosiomis darbo dienomis diskutavome su kolektyvu, darbo taryba, profsąjungomis, dalinomės informacija, apžvelgėme statistikas, paslaugų kokybę ir apimtis. Taigi susipažįstu su realia situacija.

– Ar prie įstaigos pokyčių prisidės ir darbuotojai?

– Esu linkęs dirbti su visu kolektyvu – noriu ir stengsiuosi, kad visi darbuotojai žinotų visą informaciją apie įstaigą, paslaugų struktūrą, finansinę ir ekonominę puses. Mūsų darbuotojai kompetentingi, todėl kuo daugiau žmonių bus įtraukta į procesus, tuo geresnių rezultatų pasieksime.

Aš savo viziją turiu, tik reikia viską suderinti. Aišku, kai kurie procesai nevyks be steigėjo žinios, todėl bus dirbama su rajono taryba, slaugos ir gydymo tarybomis. Tikiuosi rasti bendrą kalbą, sutarimą ir bendrą viziją.

– Kokia ta Jūsų vizija?

– Pretenduodamas į šias pareigas, savo programoje pateikiau strateginių pokyčių, apie kuriuos informuosime vėliau, nes dabar, kaip sakau, reikia su viskuo susipažinti. Spręsime paslaugų prieinamumo problemą – didinsime prieinamumą, tam skirsime didžiulį dėmesį, bet kol kas vyksta procesas.

– Ar skaudžiai juntamas darbuotojų stygius?

– Mūsų įstaigoje yra santykinis specialistų trūkumas, bet čia dirbti atvažiuoja specialistų ir iš kitų miestų. Taigi visos darbo vietos užimtos, bet tas specialistų poreikis visada yra. Personalo trūkumo problemų sprendimas yra ilgalaikis procesas – sakykime, paruošti naują gydytoją užtrunka laiko. Planuojame suformuoti personalo politiką, padėsiančią pritraukti slaugytojų bei gydytojų ir paruošti juos darbui. Peržiūrėję darbo apimtis matysime tikslesnę situaciją.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Zina
Zina
2022 22 balandžio 20:37

Turi savo, bet ne ligoninės kolektyvo strategiją, su kuria kandidatavo į šias pareigas. Ją dar tik derins ir t.t. Užjaučiu darbuotojus.

Truksta zodziu
Truksta zodziu
2022 25 balandžio 16:49
Reply to  Zina

Uzsijausk pati save neismanele tu pliotku nesiotoja