Pasak Rokiškio rajono ligoninės direktorius R. Martinėlio, dalis pacientų po atliktos procedūros ar operacijos pageidauja likti stacionare. (Rokiškio rajono ligoninės nuotr.)

Tačiau tęstinis gydymas po dienos chirurgijos paslaugų, nesant medicininių indikacijų stacionariniam gydymui, yra nekompensuojamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. PSDF biudžeto lėšomis apmokama tik iki 12 valandų trukmės teiktos dienos chirurgijos paslaugos, po ko ligonis išrašomas į namus.

Pačiam pacientui pageidaujant ilgesnį laiką pasilikti medikų priežiūroje, už papildomas medicinos paslaugas mokama patvirtintu įkainiu. Kadangi buvo pacientų, pageidavusių ilgesnės medikų priežiūros, Rokiškio rajono ligoninė kreipėsi į Rokiškio rajono savivaldybės administraciją dėl mokamos medicininės paslaugos kainos patvirtinimo.

Rokiškio rajono savivaldybės taryba patvirtino Rokiškio rajono ligoninės mokamos paslaugos kainą – 31, 55 Eur. Rokiškio rajono ligoninės direktoriaus R. Martinėlio teigimu, tai leis pacientams, kurie po chirurginių intervencijų pageidauja dar parą būti stebimi medikų, jaustis saugiau ir ramiau.

„Džiaugiamės, kad rajono taryba patvirtinimo sprendimą. Nuo šiol pacientai, pageidaujantys pasilikti ilgesnį laiką medikų priežiūroje po suteiktos dienos chirurgijos paslaugos, už papildomai teikiamas medicinines paslaugas sumoka nustatytą įmoką į ligoninės kasą. Medicininės paslaugos įkainį sudaro chirurgijos profilio gydytojų ir bendrosios praktikos slaugytojos darbas, medikamentai, tvarsliava, tirpalai, maitinimas. Manau, kad tai pacientams suteiks didesnį saugumo jausmą“, – sakė R. Martinėlis.

VšĮ Rokiškio ligoninės informacija

Užs. 1169

mytime grozio
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paulius
Paulius
2022 25 spalio 14:58

Ir vėl povyza su užsakomuoju straipsniu prieš artėjančius rinkimus. Prasideda. Tačiau pats Martynėlis juk neoperuoja. Tą galėtų išsamiau paaiškinti pats chirurgas arba bent skyriaus vedėjas.

Gražina
Gražina
2022 25 spalio 11:49

Gydytojau ar supranti,kad meluoji,kas atsakys,kai po operacijos kils komplikacijos,kaip ligoniai patys pasikeis tvarsčius,juk ne specialistai ar reiks važiuoti į polikliniką ir mokėti,kad pakeistų tvarsčius,išimtų siūlus,o kaip su kaimo žmonėmis,juk transporto beveik nėra,pinigų irgi ne visi turi,paliksit likimo valiai?Tai kam tą laisvą Lietuvą kūrėte,kad išnaikintumėte jos žmones?

Smalsutis
2022 24 spalio 18:02

Ar pacientai, sumokėję už paslaugą, gaus tokią pačią nevalgomą Kretingos maisto, pakeitusio savo pavadinimą, vakarienę kaip nemokami pacientai?

Rekomenduojami video: