Gimtasis Rokiškis Sveikata Masažas padeda ne tik turintiems problemų, bet ir sveikiems

Masažas padeda ne tik turintiems problemų, bet ir sveikiems

Mažai judėdamas ir daug laiko praleisdamas prie kompiuterio dažnas ima skųstis juosmens bei kaklo srities skausmais, sakė Rokiškyje dirbanti kineziterapeutė Aurelija BAJORŪNIENĖ. Specialistės teigimu, masažai gali padėti žmogui pamiršti skausmą, tačiau šie naudingi ne tik turintiems problemų, bet ir sveikiems.

1233
0

– Kuo masažas naudingas sveikatai? Kokius negalavimus gali pagydyti?

– Masažas yra naudingas tiek sveikam žmogui, norinčiam sustiprinti imunitetą, raumenis, sumažinti nuovargį, įtampą ir atsipalaiduoti, tiek turinčiam sveikatos problemų, tokių kaip depresija, osteochondrozė, laikysenos sutrikimai, plokščiapėdystė, kvėpavimo takų ligos, padidėjęs ar sumažėjęs kraujo spaudimas ir kt.

– Kiek rūšių masažų yra ir kam jie skirti?

– Masažo rūšių yra įvairių: gydomasis, švediškas, limfodrenažinis, taškinis, holistinis, aromaterapinis, karštų akmenų ir dar begalė kitų. Aš dažniausiai darau klasikinį masažą, kurį galiu išskirti į bendrąjį (tam tikra tvarka iš eilės yra masažuojamas visas kūnas) ir dalinį (skirtas atskiroms kūno dalims, pvz., nugarai, rankoms, kojoms ir kitoms kūno vietoms masažuoti).

Anticeliulitinis masažas skirtas moterims, kovojančioms su celiulitu. Masažo metu aktyviai mechaniniu būdu veikiamos probleminės sritys, skatinamas riebalinių ląstelių mažėjimas, pašalinami toksinai iš organizmo, normalizuojama limfinė sistema, suaktyvinama kraujotaka, stangrinama oda, pagerėja medžiagų apykaita.

Taip pat atlieku medaus masažą, kuris atstoja ir viso kūno šveitimo procedūrą. Po jo oda tampa švelni, švari, organizmas – atsparesnis ligoms.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Reklama: gydomojo masažo kursai

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments