Svarbiausia, žinoma, kad odontologijos klinika Kaune „GOC“ yra ta vieta, kur dantys ne tik bus tvarkomi, tačiau taip pat ir gausite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus. Viena tokių, kur kiekvienas, kuris domisi – gaus atsakymą, yra „Garliavos Odontologijos Centras“. Juk gera, kai pataria, kai padeda, o tuomet ir dantis prižiūrėti yra paprasčiau.

Profesionali burnos higiena

Pati svarbiausia procedūra, kuri gali padėti Jums išvengti įvairių burnos ertmės ligų, yra profesionali burnos higiena, kuri turi būti atliekama klinikoje. Žinoma, tai nereiškia, kad galite namuose neprižiūrėti dantų. Tikrai ne. Tačiau klinikoje specialia įranga atliekama higiena padeda pasiekti net ir tokias vietas, kurios pačiam su šepetuku yra sunkiai pasiekiamos.

Žinoma, reikia ją atlikti kuo dažniau, kadangi tuomet išvengsite uždegimo, kuris galiausiai net gali baigtis dantų netekimu. Geriausia kartą per tris mėnesius. Tai yra optimalus periodas.

Reaguokite į situaciją

Blogiausia, kai žmogus mato, kad burnoje yra tam tikri pakitimai, kurie reikalauja dėmesio ir gali reikšti, kad yra tam tikros problemos, kurių negydant galima susirgti dar labiau ir net netekti dantų. Tačiau kai kurie net ir kraujuojant dantenoms neskuba pas specialistą. Tai yra labai blogai, kadangi kuo ilgiau lauksite – tuo problema darysis didesnė ir vėliau kovoti su ja taps tik sunkiau.

Mitybos poveikis

Žinoma, būtinai turime akcentuoti ir mitybos poveikį žmogaus burnos higienai. Jis yra ir net labai didelis. Paprasčiausiai mityba veikia ne tik mūsų dantis, tačiau taip pat ir visą organizmą, tad natūralu, kad tik valgant sveikai bei skaniai – galite būti tikras, kad jūsų burnos ertmė bus sveika.

Žinoma, greta sveiko maisto reikia nepamiršti ir vandens, kuris padeda pašalinti minkštasias apnašas nuo dantukų bei kitų burnos ertmės organų. Ir gerti reikia ypač po kiekvieno valgio. Žinoma, dar geriau po valgio būtų išvalyti dantis, tačiau nesant tokiai galimybei – vanduo tampa puikia alternatyva.

Nebijokite klausti

Natūralu, kad dažnas žmogus paprasčiausiai nežino – kaip reikia prižiūrėti dantis ir visą burnos ertmę. Tokią informaciją jums gali suteikti klinikų specialistai. Ir dažniausiai labai mielai teikia. Tačiau reikalas tame, kad kartais žmonės paprasčiausiai bijo klausti. Atrodo, kad padarys kažką blogo arba atrodys nepatyrę, jeigu klaus. Tačiau nereikia to bijoti.

Suprantama, kad ne visi žmonės žino apie burnos priežiūros priemones ir tuo pačiu kaip reikia jas tinkamai naudoti, kad rezultatas būtų. Svarbiausia yra klausti, kadangi taip galima gauti atsakymus, kurie padės ateityje kur kas ramesniu būti dėl savo dantų būklės. O tuo pačiu ir džiaugtis jų patrauklumu. Taigi, rūpinkitės savimi, nes esate verti geriausio ir šiuo metu tai gauti nėra sudėtinga.

Sveikai šypsenai reikia laiko. Tačiau ne itin daug. Svarbiausia, kad tas laikas būtų reguliarus, sistemingas. Tuomet tiesiog išvengsite didelių problemų, kurių tvarkymas Jums vėliau kainuos daug. O tai ir yra svarbiausia. Nors džiugu, kad esant didelėms problemoms – išeitis taip pat visada yra.

Užs.539

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: