Masažas reikalingas įvairiais atvejais, tai patvirtina specialistai, pristatantys ne vieną masažo rūšį. O koks turėtų būti geras masažuotojas?

Du darbai viename

Kai susisiekiate su specialistu, tikitės suderinti vizitą. O ar kada pagalvojote, kad paslaugos teikėjas tarsi dirba du darbus? Pirminis darbas – masažuoti žmonės, o antrinis – būti vadybininku. Juk reikia bendrauti, atsiliepti į skambučius, žymėtis laiką ir ieškoti laisvų vietų, kada įmanoma priimti pacientą. Laiko planavimas nepaprastai svarbus, be šios savybės nė iš vietos.

Vaizdžiai tariant, masažuotojas – profesija „du viename“. Bet tai nei kiek nesumenkina profesionalumo kriterijaus masažo srityje.

Įvairių problemų sprendimas

Masažuojama ne todėl, kad pacientui įdomu, kaip viskas vyksta. Kai kada tenka spręsti įsisenėjusias sveikatos problemas, būna situacijų, kai netikėtai „susuko“ ir sunku pasijudinti. Vienokios bėdos kamuoja dirbančius fizinį darbą, kitokios – biurų darbuotojus. Masažuotojo profesija nestokoja reikšmės.

Tačiau, kaip jau rašyta, specialistas daro stebuklus tik su sąlyga, kad sugeba planuoti laiką. Jei suplanuota, kad klientas bus priimtas trečią valandą, taip ir turėtų būti (na, dėl vienos kitos minutės nieko nenutiks, bet vėlavimas valandą ar dvi nepriimtinas).

Laikas aptartinas ir iš kliento pusės. Jei asmuo negali atvykti sutartu metu, turi informuoti masažuotoją. To neatlikus nukenčia masažo specialisto dienotvarkė.

Laviravimas

Masažuotojo darbas labai reikšmingas. Bet įdomiausia, kad norint sulaukti klientų pripažinimo tenka pasiversti ir vadybininku. Antraip dienotvarkė gali tapti pernelyg chaotiška, atsirastų tikimybė pamiršti vieną ar kitą susitarimą, o klientams tai anaiptol nepatiktų. Kasdienis darbo planas – tai laviravimas ir savotiška dėlionė. O kai viskas sustyguota puikiai, masažo paslaugų ieškantys žmonės įvertina kokybę.

Kai įvertinama kokybė, kainos svarba kiek sumenksta. Aišku, paprastai pinigais nesišvaistoma, tačiau sutinkama mokėti daugiau už gerą rezultatą. O kadangi kalba sukasi apie sveikatą, tai dar labiau sufleruoja, kad didžiausia reikšmė – masažo kokybei.

Laiką valdantis masažuotojas

Pabaigoje derėtų atsakyti į antraštėje pateiktą klausimą. Taigi, geras masažuotojas, be visų kitų savybių, dar turėtų mokėti valdyti laiką. Tada galima kalbėti apie paslaugų kokybę ir jas rekomenduoti.

Užs. 1366

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Janina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Janina
Janina

Rokiškio ligoninėje tik paglosto 15 min ir eik,jokios naudos.Teko turėti daug masažų bet dabar jaunimas tingi.