blank

Tai, kad psichologinė sveikata yra smarkiai susijusi su fizine žinome puikiai. Kas gali atsitikti, jei pasirinksime viena rūpintis labiau nei kita? Kodėl reikia skirti laiko įvairiapusiam tobulėjimui?

Lengviau išvengti valgymo sutrikimų

Mūsų visuomenėje valgymo sutrikimų problema nėra labai paplitusi. Gaila, kadangi statistika kalba pati už save – šių problemų turi įvairaus amžiaus ir skirtingų lyčių žmonės. Dažnai jie susiformuoja žmogui norint patenkinti sociumo iškeltus stereotipus. Norime sulieknėti, turėti dailesnę taliją, gerai atrodyti nuotraukose ar parodyti savo nuostabų gyvenimą. Stengdamiesi įtikti kitiems pamirštame save ir imamės kraštutinių priemonių. Todėl imantis bet kokių priemonių sveikatos gerinimui svarbu žvelgti realistiškai ir nepamiršti atsigręžti į save. Domėdamiesi savo emocijomis suvoksite, koks iš tiesų yra Jūsų tikslas. Galbūt pakeisite požiūrį į sveiką mitybą ir sportą. Neretai žmonės galvoja, kad tai trumpalaikis sprendimas kilogramams numesti, o vėliau to nebereikia. Toks požiūris žmogų priveda prie nevilties, obsesijos dėl kiekvienos kalorijos ir, galiausiai, valgymo sutrikimų, ko tikrai bus lengviau išvengti suvokiant tikrą savo prigimtį.

Laukia geresni rezultatai

Pradėję domėtis psichologija, sveikos mitybos ir kūno principais, išlavinsite savo intuicijos galimybes. Greičiau suvoksite, ko reikalauja Jūsų kūnas, kokia mantra kasdien turite vadovautis. Taip ir siekiami tikslai bus paprasčiau įveikiami. Juk kuo labiau įsigiliname į save, tuo geriau mums sekasi priimti sprendimus ir naujus gyvenimiškus pokyčius. Tokiems žmonėms natūraliai sekasi geriau – patiriama mažiau streso, atsiranda didesnė motyvacija veikti, sportas ir sveikas maistas patampa nepamainoma kasdienybe, be kurios atrodo, kad kažkas ne taip. Aišku, profesionalų pagalba visada turėtų būti prioritetas. Jei specialistai pataria, kad reikia laikytis tam tikro mitybos plano ar net ryžtis operacijai, reikia gerai apsvarstyti pasiūlymus. Skrandžio rezekcija puikiai tinka tiems, kurie kovoja su nutukimo problema ir kuriems pastovus alkio jausmas yra nemalonus palydovas kasdienybėje. Toks sprendimas kartu su papildomos informacijos paieška ir taikymu padės vėl tvirtai atsistoti ant kojų. Daugiau informacijos apie šią operacijas bei kainas galima rasti užsukus į https://calorycare.lt/skrandzio-mazinimo-operacijos/.

Pamatomas gyvenimo grožis

Jei sugalvojote keisti savo gyvenimo būdą, didelė tikimybė, kad Jus kažkas pastūmėjo. Nesvarbu, ar tai kitų nuomonės, ar nuoširdus noras tobulėti – be atitinkamo pasiruošimo psichologiškai imtis naujų tikslų bus sudėtinga. Turintiems tvirtą žinių bagažą, išaiškėja konkretus siekis, kuris suteikia papildomos motyvacijos. Aišku, tuomet ir pats procesas yra malonus. Sportuojant lengviau užmegzti naujus ryšius su kitais bendraminčiais, gaminant patiekalus su daug daržovių pradedamas vertinti lėkštės turinio spalvingumas, o ir minėtoji skrandžio rezekcija gali reprezentuoti dėkingumą mokslui. Žinodami, kad koncentruotis reikia ne į skaičius ar vaizdinį veidrodyje, lengviau matysite pačio sveikatingumą gerinančio proceso grožį ir jo teikiamą naudą.

Užs. 97

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments