blank

Nereikia ir sakyti – vaikščiojimas vienas svarbiausių procesų bet kuriam iš mūsų. Tik galėdami kokybiškai vaikščioti, galėsite pasiekti mums reikalingas erdves bei vykdyti norimas veiklas. Tačiau, kad ir kaip beskambėtų pesimistiškai, dauguma žmonių ypač nuo 40 – ies metų), patiria vaikščiojimo sunkumų: tampa sunku pasiekti darbovietę, parduotuves, o ką jau bekalbėti apie sportą ar keliones. Visgi, labai svarbu gerinti gyvenimo kokybę, tad būtina imtis sprendimų. Gera žinia ta, kad jų – tikrai ne vienas, todėl pats metas susipažinti su sprendimo būdais.

Didinkite kolageno kiekį

Kolagenas mums yra svarbus dėl ypač įvairių priežasčių: tik tuo atveju, jei jo mūsų organizme bus pakankamai, galėsite džiaugtis sveika bei patrauklia nagų, odos bei plaukų būkle. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent kolagenas vaidina labai svarbų vaidmenį ir tuo atveju, kai kalbame apie vaikščiojimą. Kaip žinia, kolagenas yra labai svarbus normaliai sąnarių būklei palaikyti. Tad, jei mums trūks šios medžiagos, sąnarių funkcija nebus palaikoma tinkamai, todėl judėjimas pradės  kelti ypač nemalonius potyrius (skausmą, maudimą diskomfortą, sumažėjusią judesių amplitudę). Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad jau nuo 25 – erių metų, mūsų organizmas pradeda gaminti vis mažiau šios medžiagos. Taigi, jei jaučiate, kad vaikščiojimas tapo kur kas sudėtingesniu procesu nei anksčiau, tiesiog papildykite kolageno atsargas savo organizme.

Darykite specialią mankštą

Šiandien jau galite susipažinti bei atlikti su mankštas, kurios buvo sukurtos žmonėms, patiriantis sunkumų vaikščiojant. Kaip žinia, būtent judėjimas yra gyvybės šaltinis, tad tinkamai atliekami veiksmai, gali atnešti puikius rezultatus. Specialios mankštos metu yra mankštinami sąnariai, raumenys, audiniai geriau aprūpinami svarbiomis medžiagomis, pavyzdžiui, deguonimi, todėl didėja  judesių amplitudė, o taip pat – žmogus jaučiasi komfortiškiau.

Sąnario keitimo operacija

Kai vaikščiojimas tampa ypač sunkiai įveikiamu procesu ir, kai, kiekvienas žingsnis reiškia skausmą, galima ir dar viena išeitis. Tai – sąnario keitimas. Taigi, kreipkitės į specialistus, kad būtų atlikti reikiami tyrimai bei parinkti efektyviausi gydymo metodai.

Sunkumai patiriami vaikščiojant, neturi temdyti jūsų džiaugsmo – imkitės efektyvių sprendimų jau dabar.

Užs. 467

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments