blank

Peptidai ir keramidai kosmetikoje. Peptidų, kurie statybiniai kolageno ir elastino blokai, natūraliai yra mūsų odoje, bet galime jų gauti ir iš kosmetikos. Kolagenas ir elastinas užtikrina, kad oda būtų stangri ir putli. Odos priežiūros priemonėse peptidai yra sintezuojami taip, kad imituotų natūralius organizmo peptidus ir padidintų kolageno bei elastino gamybos procesą. Dėl savo mikrodydžio peptidai greitai ir užtikrintai patenka į apatinius dermos sluoksnius, kur prisideda odos atsinaujinimo procesai. Keramidai sudaro apsauginį sluoksnį, padedantį išvengti drėgmės netekimo ir žalos, kurią sukelia aplinkos veiksniai. Keramidai taip pat padeda išlaikyti odos elastingumą. Tad jei oda nuvargusi, ieškokite šių priemonių veido priežiūros kosmetikoje.

Venkite temperatūrų šuolių. Jei įmanoma, venkite šalto oro, drastiškų temperatūrų skirtumų. To sudėtingiau išvengti atšiaurią žiemą, kai lauke spaudžia minusas, o patalpas kaitina radiatoriai. Šiuo sezonu naudokite apsauginį kremą. Karštis ir sausas oras jums nepalankus. Taip pat venkite maudytis po karštu dušu, veidą prauskite tik drungnu vandeniu.

Kaip raudonį pašalinti kartą ir visiems laikams. Veido priežiūra svarbi, bet ji tik padeda suvaldyti paraudimus. „VBeam Prima“ lazeris gali efektyviai įveikti kapiliarų, raudonų pigmentinių dėmių ar kraujagyslių tinklą, nusėdusį veido, kaklo, dekoltė, kojų odą. Naujos kartos Amerikoje pagamintas lazeris mažina tiek rausvus, tiek melsvus pavienius kapiliarus ar visą kraujagyslių tinklą. „VBeam Prima“ lazeris  neatsitiktinai įvertintas auksiniu standartu: tai yra vienintelis lazeris rinkoje, gebantis pašalinti ne vien kapiliarus, odos raudonį, jis kartu stiprina ir aktyvesnę kolageno gamybą, kad raudonos ar melsvos spalvos dariniai būtų mažiau linkę atsinaujinti.

„VBeam Prima“ yra kombinuojami 2 lazeriai – „VBeam Perfecta“ ir „GentleYag Pro“. Tai leidžia greičiau panaikinti net didelius kraujagyslinių darinių plotus, nepažeidžiant sveikos odos. Jūsų vizitas lazerinės dermatologijos ir estetinės medicinos klinikoje neprailgs. Kiek procedūrų reikės – prognozuos specialistas. Kai kurių darinių pavyksta atsikratyti per vieną seansą, o kai kuriems pašalinti reikės ir daugiau procedūrų. Skausmo bijoti neverta. Procedūros su lazeriu metu jausite tik šilumos ar dilgčiojimo pojūtį, oda bus maloniai vėsinama, su specialia, integruota aušinimo sistema, kad jaustumėte kuo mažiau nepatogumo.

„Era Esthetic“ klinikose naudojamas naujausios kartos „VBeam Prima“ lazeris ypatingas ir tuo, kad šalina gilesnius kraujagyslinius darinius, įskaitant veido ir kūno odos raudonį, vyno dėmes, žvaigždines hemangiomas, vyšnines angiomas. Pasirinkę šalinti odos raudonį lazeriu, jūs kartu užsiimate profilaktika, nes ypatingasis „VBeam Prima“ lazeris ne tik pašalina pačius darinius, bet gerina odos kokybę.

Prebiotikai, kosmetika su jais. Galite ne tik vartoti prebiotikus kaip papildą, maistą, kuriame natūraliai yra prebiotikų (česnakai, svogūnai, avižos, miežiai, kviečių ir linų sėlenos, šparagai, bananai), bet ir naudoti kosmetiką su jais. Prebiotikai gali suteikti odai jaunatvišką išvaizdą, nes padeda subalansuoti ją. Prebiotikai mažina sausumą ir paraudimą bei stiprina pažeistą odos paviršių.

Drėkinančios priemonės. Jos irgi būtinos raustančiai odai puoselėti. Niacinamidas ramina uždegimus, išlygina odos atspalvį ir padeda atkurti odos apsauginį sluoksnį. Hialurono rūgštis taip pat vertinga jautriai odai, nes gali grąžinti putlumą ir „užrakinti“ drėgmę odoje. Raminančiu poveikiu pasižymi ir alijošiai, avižos, rožių aliejus.

Ko vengti, kai kamuoja raudonis. Atsargiai naudokite rūgštines priemones, ypač retinolius. Nederėtų naudoti agresyviai šveičiančių priemonių. Rinkitės odos priežiūros priemones be kvapiklių, skirtas hipoalerginei odai. Peržiūrėkite naudojamų priemonių sudėtis, įsitikinkite, kad nėra alkoholio, parabenų, trikolsano, formaldehido, ftalatų, sulfatų. Jautrią odą būtina saugoti nuo pavojingų saulės spindulių. Kasdien naudokite apsauginį saulės kremą su bent SPF 30. Privenkite alkoholio, kavos ir aštraus maisto.

Raustanti oda su išsiplėtusiais kapiliarais gali išmokyti geros ir atsakingos veido ir kūno priežiūros. Tačiau raudonis – ne šiaip netolygus odos atspalvis, šis sutrikimas gali privesti prie kompleksų. Pagražinti odą ir atsikratyti raudonos ar melsvos spalvos kraujagyslinių darinių su saugiu ir efektingai veikiančiu „VBeam Prima“ lazeriu nesudėtinga. Atsiduokite į specialistų rankas.

Užs. 1100

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments