Susitikimo akimirka. Organizatorių archyvo nuotr.
Susitikimo akimirka. Organizatorių archyvo nuotr.

Nuo 2014 m. rugsėjo mėnesio UAB Sveikatos ekonomikos centras kartu su partneriu – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru VŠĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centru ir Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru vykdo Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio sukūrimo projektą.

Pagrindinis projekto tikslas – sukurti ir Lietuvoje įdiegti 14–29 m. amžiaus jauniems žmonėms palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelį. Siekiama, kad paslaugų teikimas, padedant algoritmams, būtų vieningas sveikatos priežiūros paslaugų tinklas, skatinamas teikėjų bendradarbiavimas.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Enrika Pavilonienė kartu su Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktore Agne Šapokaite, Policijos komisariate organizavo policijos pareigūnų ir Sveikatos ekonomikos centro darbuotojų susitikimą. Jame pasidalino sukaupta patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais.

Sveikatos ekonomikos centro direktorius Romualdas Buivydas pristatė jaunimui palankių sveikatos paslaugų teikimo modelį. Į paslaugų tiekėjų tinklo struktūrą yra įtraukti švietimo įstaigų, sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjų, su darbo vietomis susijusių įstaigų, socialinio sektoriaus įstaigų, jaunimo organizacijų ir teisėsaugos pareigūnų tinklai. Visų šių tinklų koordinacinis centras yra Visuomenės sveikatos biurai. Šio tinklo sukūrimas labai naudingas pareigūnams, nes padės efektyviau spręsti su narkotikų, alkoholio vartojimo problemas vykdyti savižudybių prevenciją.

Visi susitikimo dalyviai vienbalsiai pritarė, jog tokių algoritmų sukūrimas ne tik padės greičiau rasti sprendimus, bet ir bus palankus jaunimui.

Dalia Zibolienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: