V. Stumbrio nuotr.

 

 

„Pasaulio pabaiga – skaudama gerkle tris savaites turiu laukti talonėlio pas gydytoją. Kol sulauksiu, angina, ko gero, ir negydoma praeis arba pati kojas pakratysiu“, – piktinosi į „Gimtojo…“ redakciją paskambinusi rokiškėnė. Rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis patvirtino, kad talonėlių tikrai teks laukti dvi savaites: ir jis, ir kita ausų, nosies bei gerklės ligų gydytoja atostogauja.

„Taip, iš tiesų susiklostė tokia situacija, kad abu ausų, nosies bei gerklės ligų specialistai atostogaujame. Gydytoja į darbą žada grįžti po dviejų savaičių“, – sakė pašnekovas. Jis teigė, kad didelės problemos rajono pacientams nėra: daugeliu anginų, ausies uždegimų ir kitų ūmių ligų atveju gali padėti šeimos gydytojas. Sunkesniais atvejais pacientai priimami rajono ligoninės Priėmimo skyriuje arba siunčiami pas kitų rajonų specialistus.

„Mes, dirbantieji rajono ligoninės Konsultacijų poliklinikoje, konsultuojame šeimos gydytojus. Taigi, jei sergate, be pagalbos neliksite – kreipkitės į šeimos gydytojus“, – ragino R. Martinėlis.

Jis prasitarė, kad problemų dėl gydytojų pavadavimų yra ir daugiau. Antai, kol okulistė atostogavo, o paskui turėjo nedarbingumo lapelį, pacientams konsultacijos teko laukti ir šešias savaites. „Turime būti atviri: gydytojų trūksta. Atostogų juos išleisti privalome, o ligų nesuplanuosime. Todėl ir pacientai turi pratintis, kad komforto zona dingsta. Apskritai mūsų situacija dar nėra tokia bloga kaip kituose rajonuose, kur gydytojai priimti pacientų atvažiuoja vos vieną ar dvi dienas per mėnesį“, – sakė pašnekovas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bevardis
Bevardis
2016 18 rugpjūčio 12:19

Martineliui dabar rupi rinkimai, o ne kazkieno skaudanti gerkle

Rekomenduojami video: