Kiekvienas mūsų didžiuotųsi turėdamas gražius ir sveikus dantis, tačiau dėl tam tikrų priežasčių kartais atsiranda dantų spalvos pokyčių, juos gali bjauroti įvairūs pažeidimai, ir t.t. Laimei, visa tai yra nesunkiai ištaisoma – dažnose situacijose gali pasiteisinti estetinis plombavimas, po kurio pacientas džiaugiasi kur kas gražesne šypsena.

Apsilankę Papadent klinikos internetinėje svetainėje: https://www.dantugydytojas.lt/paslaugos/estetinis-plombavimas/ rasite visą svarbiausią informaciją apie šią procedūrą, ir tai jums padės priimti tam tikrą sprendimą.

Kodėl verta rinktis šią procedūrą?

Estetinis dantų plombavimas yra pasirenkamas dėl įvairių priežasčių, tačiau, kaip sako ir pats procedūros pavadinimas, tokiu plombavimu yra siekiama sukurti gražesnę šypseną. Atliekant estetinį plombavimą dantys yra minimaliai nušlifuojami, o plombuoti dantys atrodo labai natūraliai. Įprastai estetiškai plombuoti dantys gražia šypsena leidžia džiaugtis maždaug 8-12 metų, o vėliau gali tekti atlikti tam tikras korekcijas. Estetiniu plombavimu gali būti atliekamos labai įvairios korekcijos: taisomi ėduonies pažeisti dantys, naikinamas tarpas tarp dantų (diastema), sulyginama priekinių dantų spalva, atkuriami šiek tiek nuskilę dantys, koreguojama dantų forma, ir t.t.

Ar tai – brangu?

Estetinis dantų plombavimas yra viena pigiausių estetinių procedūrų, tad nieko keisto, kad tokia galimybė neretai yra pasirenkama kaip laminačių alternatyva. Džiugina ne vien tik ganėtinai nedidelė procedūros kaina – taip pat svarbu ir tai, kad estetinis plombavimas yra atliekamas ganėtinai greitai. Dažniausiai gražia šypsena galima džiaugtis vos po trijų vizitų: pirmojo apsilankymo metu įvertinama dantų būklė (jei reikia, gali būti atliekama burnos higiena), antrojo vizito metu yra atliekamas estetinis plombavimas (vienam dančiui skiriama maždaug 1-1,5 h), o praėjus porai savaičių planuojamas paskutinysis apsilankymas, kurio metu įvertinamas galutinis rezultatas, o prireikus dantys yra šlifuojami ar poliruojami.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Internetinėje svetainėje https://www.dantugydytojas.lt/paslaugos/estetinis-plombavimas/ turėsite galimybę susisiekti dėl nemokamos nuotolinės konsultacijos: jums tereikės atsiųsti skaitmenines priekinių dantų nuotraukas, ir specialistai galės nurodyti preliminarią odontologinių procedūrų kainą. Dažnam pacientui yra svarbu, kad teikiamų paslaugų įkainiai nebūtų pernelyg aukšti, todėl pasinaudokite galimybę sužinoti kainą neišeinant iš namų.

Užs. 371

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie